Na dobre i na złe | odc. 511: Po przejściach

serial obyczajowy Polska 2013  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Nina informuje pacjenta i jego żonę, że grozi mu amputacja stopy. Marek i Agata flirtują ze sobą podczas omawiania przypadku medycznego.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial opowiada o osobistych i zawodowych problemach personelu szpitala w fikcyjnym podwarszawskim miasteczku Leśna Góra. Widzowie poznają historię trójki młodych rezydentów: Wiktorii Manueli Consalidy (Katarzyna Dąbrowska), Agaty Woźnickiej (Emilia Komarnicka) oraz Przemka Zapały (Marcin Rogacewicz). Śledzą także losy chirurgów: doktora Michała Sambora (Radosław Krzyżowski), Piotra Gawryły (Marek Bukowski) oraz przyrodniej siostry Przemka, Hany Goldberg, która w Leśnej Górze pracuje na oddziale ginekologicznym.

W tym odcinku

Nina informuje pacjenta i jego żonę, że mężczyźnie grozi amputacja stopy. Lekarka jest świadkiem rodzinnej kłótni, z której wynika, że kobieta wyrzuciła męża z domu, czym przyczyniła się do pogorszenia jego stanu zdrowia. Marek i Agata flirtują ze sobą podczas omawiania przypadku medycznego. Później kobieta słyszy rozmowę Rogalskiego z żoną. Domyśla się, że małżonkowie wrócą do siebie. Podczas badania pacjentki Anity Nina i Wiki odkrywają na jej ciele liczne siniaki. Gdy Rudnicka dowiaduje się, że narzeczonym pacjentki jest Bogdanowicz, sugeruje jej rozstanie się z nim. Sambor dopytuje się Niny, co łączyło ją z mężczyzną. Po kłótni z Wiki o Falkowicza Przemek wyprowadza się z hotelu dla rezydentów. Hana odbiera serię głuchych telefonów - w słuchawce słyszy tylko muzykę. Później lekarka dowiaduje się, że siostra Jamesa zabrała go ze szpitala psychiatrycznego. Jest w szoku, gdyż jej mąż nie ma siostry. Uświadamia sobie, że James miał rację, mówiąc o grożącym jej niebezpieczeństwie. Przemek próbuje ją uspokoić.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...