Przyjaciele | sezon 1 odc. 17: The One with Two Parts - Part 2

(Friends: The One with Two Parts: Part 2)

serial komediowy USA 1995  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Rachel rani się w kostkę. Pomagają jej dwaj przystojni lekarze. Ursula nie chce spotykać się z Joeyem. Aby nie zrobić przyjacielowi przykrości, Phoebe przez jakiś czas udaje swoją siostrę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial opowiada o grupie przyjaciół, typowych młodych mieszkańcach Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje i robienie kariery. Nie znoszą samotności i nie wiedzą, co to nuda. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy są atrakcyjni i szalenie dowcipni, a ich myśli niezmiennie krążą wokół dwóch tematów - kariery i seksu. Młodzi ludzie są przekonani, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, lecz najważniejsza jest dla nich przyjaźń.

W tym odcinku

Podczas zdejmowania dekoracji świątecznych Rachel upada i rani się w kostkę. Monica wiezie poszkodowaną przyjaciółkę do szpitala. Tam zajmują się nią dwaj niezwykle przystojni lekarze. Ursula nie chce dłużej spotykać się z Joeyem. Aby nie zrobić przyjacielowi przykrości, Phoebe przez jakiś czas udaje swoją siostrę.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...