Ojciec Mateusz | sezon 8 odc. 102: Pani sierżant

serial kryminalny Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Koleżanka Basi, Dagmara, pada ofiarą napadu w swoim domu. Okradł ją mężczyzna, z którym umówiła się przez internet. Przyjeżdżają policjanci.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie błyskotliwego proboszcza parafii w Sandomierzu, Mateusza (Artur Żmijewski) który wykorzystuje swój niezwykły talent detektywistyczny, aby pomagać zaprzyjaźnionym policjantom w rozwiązywaniu zagadek kryminalnych.

W tym odcinku

Koleżanka Basi, Dagmara, pada ofiarą napadu we własnym domu. Okradł ją nieznajomy mężczyzna, z którym umówiła się na spotkanie przez internet. Nocul, Paruzel i Marczak przyjeżdżają do splądrowanego domu kobiety. Okazuje się, że poszkodowana nic nie pamięta z ostatniego wieczoru. Policjanci rozpoczynają śledztwo i ustalają, że to nie pierwszy napad dokonany przez tajemniczego amanta. Możejko umawia się na randkę z Justyną. Na spotkaniu opowiada jej o całej sprawie. Następnego dnia artykuł o kradzieży ukazuje się w gazecie. Orest jest wściekły na ukochaną. Na plebanię do Emilki przychodzi koleżanka, Agnieszka, która pochodzi z ubogiej rodziny. Duchowny dowiaduje się, że jej ojciec, Bogdan, nie znalazł jeszcze pracy i prawdopodobnie nie będzie mogła wyjechać na wakacje. W Sandomierzu zjawia się tymczasem sierżant Karolina Górska, która ma pomóc policjantom złapać poszukiwanego mężczyznę. Próby zastawienia pułapki na złodzieja kończą się jednak fiaskiem. Nieoczekiwanie na pewien trop wpada ksiądz Mateusz.

Występują

Twórcy

Ładuję...