Hotel 52 (40)

serial obyczajowy Polska 2011  od 12 lat

W skrócie

Górski wypisuje się ze szpitala na własne życzenie. W hotelu 52 ma odbyć się spotkanie promujące płytę Mileny Adamus. Artystka przyjeżdża z dzieckiem, które próbuje chronić przed paparazzi.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy pracowników hotelu i ich przyjaciół. Do personelu dołącza eteryczna blondynka Kaja (Marietta Żukowska). Arturowi, który wraca do pełni sił, w oko wpadnie piękna Aśka (Monika Mrozowska), co wzbudzi zazdrość Natalii. Tymczasem w życiu Igora pojawi się niebezpieczna mężatka. Jej zaborczy małżonek zrobi wszystko, by zatrzymać kobietę tylko dla siebie. W hotelu zjawią się także oryginalni goście, którzy sprawią personelowi wiele kłopotów.

W tym odcinku

Natalia odwiedza Artura w szpitalu i wręcza mu klucze do nowego mieszkania. Górski nie mówi jej, że po postrzale cierpi na chorobę serca. Wkrótce decyduje się wypisać ze szpitala na własne życzenie. Tymczasem Michał zostaje zatrudniony w firmie Kosińskiego, która chce kupić hotel w Polsce.W hotelu 52 ma odbyć się spotkanie promujące nową płytę Mileny Adamus (Katarzyna Warnke). Artystka przyjeżdża razem ze swoim małym dzieckiem, które stara się chronić przed wszędobylskimi paparazzi. Jeden z nich wręcza piosenkarce kopertę ze zdjęciami, które ją głęboko poruszają. Wkrótce w hotelu zjawia się Paweł (Krzysztof Respondek), mąż Mileny i ojciec dziecka. Mężczyzna jest wściekły na oblegających jej żonę fotografów i rzuca się z pięściami na jednego z nich. Niebawem okazuje się, że wizyta w hotelu odmieni życie rodziny Mileny na zawsze.

Występują

Twórcy

Ładuję...