Michał Kwieciński

zdjęcie
Michał Jan Kwieciński (ur. 1 maja 1951 w Warszawie) – polski scenarzysta, reżyser, producent filmowy. Wikipedia

Michał Kwieciński w programie TV

Czas honoru 2: Strzały na Pawiaku (22)
reżyseria
TVP Seriale Pon 27.06
4:20
Czas honoru 4: Ostatnia podróż (50)
reżyseria
TVP Polonia Pon 27.06
20:20
Czas honoru 4: Dziewczyna z perłą (51)
reżyseria
TVP Polonia Pon 27.06
21:10
Rodzina zastępcza: Rodzina patologiczna (86)
reżyseria
Polsat Comedy C. E. Wt 28.06
1:20
Rodzina zastępcza: Pantoflarz (87)
reżyseria
Polsat Comedy C. E. Wt 28.06
1:50
Rodzina zastępcza: Kariera rapera (88)
reżyseria
Polsat Comedy C. E. Wt 28.06
2:15
Rodzina zastępcza: Sztuka przewidywania (89)
reżyseria
Polsat Comedy C. E. Wt 28.06
2:40
Czas honoru 4: Ostatnia podróż (50)
reżyseria
TVP Polonia Wt 28.06
12:15
Czas honoru 4: Dziewczyna z perłą (51)
reżyseria
TVP Polonia Wt 28.06
13:05
Czas honoru 2: Strzały na Pawiaku (22)
reżyseria
TVP Seriale Śr 29.06
1:20
Rodzina zastępcza: Cudowna walizka (90)
reżyseria
Polsat Comedy C. E. Śr 29.06
1:25
Rodzina zastępcza: Kino (91)
reżyseria
Polsat Comedy C. E. Śr 29.06
1:55
Czas honoru 2: Niemiecka ruletka (23)
reżyseria
TVP Seriale Śr 29.06
2:15
Rodzina zastępcza: Talent kulinarny (92)
reżyseria
Polsat Comedy C. E. Śr 29.06
2:20
Rodzina zastępcza: Ciemna strona Ojca (93)
reżyseria
Polsat Comedy C. E. Śr 29.06
2:45
Rodzina zastępcza: Podróż do Afryki (94)
reżyseria
Polsat Comedy C. E. Czw 30.06
1:20
Rodzina zastępcza: Ślady pantofla (95)
reżyseria
Polsat Comedy C. E. Czw 30.06
1:50
Rodzina zastępcza: Premiera (96)
reżyseria
Polsat Comedy C. E. Czw 30.06
2:20
Rodzina zastępcza: Młodzieńczy bunt (97)
reżyseria
Polsat Comedy C. E. Czw 30.06
2:45
Rodzina zastępcza: Wielki kryzys (98)
reżyseria
Polsat Comedy C. E. Pt 1.07
1:25
Rodzina zastępcza: Skarb (99)
reżyseria
Polsat Comedy C. E. Pt 1.07
1:55
Rodzina zastępcza: Srebrne wesele (100)
reżyseria
Polsat Comedy C. E. Pt 1.07
2:20
Rodzina zastępcza: Kwestia sprawiedliwości (1)
reżyseria
Polsat Comedy C. E. Pt 1.07
2:45
Rodzina zastępcza: Latający talerz (2)
reżyseria
Polsat Comedy C. E. So 2.07
1:25
Rodzina zastępcza: Demony zazdrości (3)
reżyseria
Polsat Comedy C. E. So 2.07
1:55
Rodzina zastępcza: Wesele (4)
reżyseria
Polsat Comedy C. E. So 2.07
2:25
Jutro idziemy do kina
reżyseria
TVP Kultura 2 So 2.07
5:25
Rodzina zastępcza: Kłopotliwy gość (1)
reżyseria
Nickelodeon So 2.07
23:05
Rodzina zastępcza: Cudowne rozmnożenie (2)
reżyseria
Nickelodeon So 2.07
23:35
Rodzina zastępcza: Rom w dom (3)
reżyseria
Nickelodeon Nd 3.07
0:05
Rodzina zastępcza: Trzęsawica somalijska (4)
reżyseria
Nickelodeon Nd 3.07
0:25
Rodzina zastępcza: Krótki weekend (5)
reżyseria
Nickelodeon Nd 3.07
0:50
Rodzina zastępcza: Zazdrość i pisanina (6)
reżyseria
Nickelodeon Nd 3.07
1:15
Rodzina zastępcza: Spełniona przepowiednia (7)
reżyseria
Nickelodeon Nd 3.07
1:40
Rodzina zastępcza: Dom aukcyjny (8)
reżyseria
Nickelodeon Nd 3.07
2:05
Rodzina zastępcza: Testy małżeńskie (9)
reżyseria
Nickelodeon Nd 3.07
2:25
Rodzina zastępcza: Błyskawiczne korepetycje (10)
reżyseria
Nickelodeon Nd 3.07
2:50
Rodzina zastępcza: Sztuka kłamstwa (11)
reżyseria
Nickelodeon Nd 3.07
3:15
Rodzina zastępcza: Ojciec marnotrawny (12)
reżyseria
Nickelodeon Nd 3.07
3:40
Rodzina zastępcza: Wielka wygrana (13)
reżyseria
Nickelodeon Nd 3.07
4:05
Rodzina zastępcza: Testy parapsychologiczne (14)
reżyseria
Nickelodeon Nd 3.07
4:30
Rodzina zastępcza: Stan kryzysowy (15)
reżyseria
Nickelodeon Nd 3.07
23:05
Rodzina zastępcza: Polarnik (16)
reżyseria
Nickelodeon Nd 3.07
23:35
Rodzina zastępcza: Depresja (17)
reżyseria
Nickelodeon Pon 4.07
0:05
Rodzina zastępcza: Rzecznik prasowy (18)
reżyseria
Nickelodeon Pon 4.07
0:35
Rodzina zastępcza: Feng shui (19)
reżyseria
Nickelodeon Pon 4.07
1:00
Rodzina zastępcza: Speed (20)
reżyseria
Nickelodeon Pon 4.07
1:20
Rodzina zastępcza: Zapach kariery (21)
reżyseria
Nickelodeon Pon 4.07
1:40
Rodzina zastępcza: Kurs dla biznesmenów (22)
reżyseria
Nickelodeon Pon 4.07
2:05
Rodzina zastępcza: Bardzo miły tatuś (23)
reżyseria
Nickelodeon Pon 4.07
2:25
Rodzina zastępcza: Miss szkoły (24)
reżyseria
Nickelodeon Pon 4.07
2:50
Rodzina zastępcza: Wielka zmiana (25)
reżyseria
Nickelodeon Pon 4.07
3:10
Rodzina zastępcza: Bardzo biedna staruszka (26)
reżyseria
Nickelodeon Pon 4.07
3:35
Rodzina zastępcza: Wielkie pranie (27)
reżyseria
Nickelodeon Pon 4.07
3:55
Czas honoru 2: Niemiecka ruletka (23)
reżyseria
TVP Seriale Pon 4.07
4:00
Rodzina zastępcza: Grypa i bunt (28)
reżyseria
Nickelodeon Pon 4.07
4:15
Czas honoru 4: Złoty konwój (52)
reżyseria
TVP Polonia Pon 4.07
20:20
Czas honoru 5: Koniec i początek (53)
reżyseria
TVP Polonia Pon 4.07
21:05
Rodzina zastępcza: Seks i ortografia (29)
reżyseria
Nickelodeon Pon 4.07
23:05
Rodzina zastępcza: Tajemnice NATO (30)
reżyseria
Nickelodeon Pon 4.07
23:35
Rodzina zastępcza: Bal przebierańców (31)
reżyseria
Nickelodeon Wt 5.07
0:05
Rodzina zastępcza: Prawdziwy mężczyzna (32)
reżyseria
Nickelodeon Wt 5.07
0:35
Rodzina zastępcza: Wielkanocne fajerwerki (33)
reżyseria
Nickelodeon Wt 5.07
0:55
Rodzina zastępcza: Miłość i telewizja (34)
reżyseria
Nickelodeon Wt 5.07
1:20
Rodzina zastępcza: Szkolne manewry (6)
reżyseria
Polsat Comedy C. E. Wt 5.07
1:30
Rodzina zastępcza: Duch w piwnicy (35)
reżyseria
Nickelodeon Wt 5.07
1:45
Rodzina zastępcza: Burza genów (7)
reżyseria
Polsat Comedy C. E. Wt 5.07
2:00
Rodzina zastępcza: Kameralny wieczór (36)
reżyseria
Nickelodeon Wt 5.07
2:05
Rodzina zastępcza: Kłótnie małżeńskie (37)
reżyseria
Nickelodeon Wt 5.07
2:25
Rodzina zastępcza: Sztuka zadawania pytań (8)
reżyseria
Polsat Comedy C. E. Wt 5.07
2:30
Rodzina zastępcza: Kobiece intrygi (38)
reżyseria
Nickelodeon Wt 5.07
2:50
Rodzina zastępcza: Okazja (9)
reżyseria
Polsat Comedy C. E. Wt 5.07
3:00
Rodzina zastępcza: Stryjek z Ameryki (39)
reżyseria
Nickelodeon Wt 5.07
3:10
Rodzina zastępcza: Rodzinna tajemnica (40)
reżyseria
Nickelodeon Wt 5.07
3:35
Rodzina zastępcza: Nel na rolkach (41)
reżyseria
Nickelodeon Wt 5.07
3:50
Rodzina zastępcza: Bania z poezją (42)
reżyseria
Nickelodeon Wt 5.07
4:15
Czas honoru 4: Złoty konwój (52)
reżyseria
TVP Polonia Wt 5.07
12:15
Czas honoru 5: Koniec i początek (53)
reżyseria
TVP Polonia Wt 5.07
13:05
Rodzina zastępcza: Wierność i geografia (43)
reżyseria
Nickelodeon Wt 5.07
23:05
Rodzina zastępcza: Kronika rodzinna (44)
reżyseria
Nickelodeon Wt 5.07
23:30
Rodzina zastępcza: Straszna szafa (45)
reżyseria
Nickelodeon Śr 6.07
0:05
Rodzina zastępcza: Powołanie (46)
reżyseria
Nickelodeon Śr 6.07
0:35
Rodzina zastępcza: Okowy miłości (47)
reżyseria
Nickelodeon Śr 6.07
0:55
Czas honoru 2: Niemiecka ruletka (23)
reżyseria
TVP Seriale Śr 6.07
1:15
Rodzina zastępcza: Trujące żądło zazdrości (48)
reżyseria
Nickelodeon Śr 6.07
1:20
Rodzina zastępcza: Skrucha (10)
reżyseria
Polsat Comedy C. E. Śr 6.07
1:30
Rodzina zastępcza: Wolny dzień (49)
reżyseria
Nickelodeon Śr 6.07
1:40
Rodzina zastępcza: Poezja stosowana (11)
reżyseria
Polsat Comedy C. E. Śr 6.07
2:00
Rodzina zastępcza: Sama przeciw wszystkim (50)
reżyseria
Nickelodeon Śr 6.07
2:05
Czas honoru 2: Przerwana depesza (24)
reżyseria
TVP Seriale Śr 6.07
2:10
Rodzina zastępcza: Reklama (51)
reżyseria
Nickelodeon Śr 6.07
2:25
Rodzina zastępcza: Katalizator (12)
reżyseria
Polsat Comedy C. E. Śr 6.07
2:30
Rodzina zastępcza: Kariera cioci Uli (52)
reżyseria
Nickelodeon Śr 6.07
2:50
Rodzina zastępcza: Rower z wosku (13)
reżyseria
Polsat Comedy C. E. Śr 6.07
3:00
Rodzina zastępcza: Wybraniec narodu (53)
reżyseria
Nickelodeon Śr 6.07
3:05
Rodzina zastępcza: Angielski łącznik (54)
reżyseria
Nickelodeon Śr 6.07
3:35
Rodzina zastępcza: Skradziony skarb (55)
reżyseria
Nickelodeon Śr 6.07
3:50
Rodzina zastępcza: Ciotka Adela (56)
reżyseria
Nickelodeon Śr 6.07
4:15
Rodzina zastępcza: Igraszki z magią (57)
reżyseria
Nickelodeon Śr 6.07
23:05
Rodzina zastępcza: Prawo jazdy (58)
reżyseria
Nickelodeon Śr 6.07
23:35
Rodzina zastępcza: Zamek lorda (59)
reżyseria
Nickelodeon Śr 6.07
23:55
Rodzina zastępcza: Potęga TV (60)
reżyseria
Nickelodeon Czw 7.07
0:25
Rodzina zastępcza: Radosne urodziny (61)
reżyseria
Nickelodeon Czw 7.07
0:50
Rodzina zastępcza: Zew bociana (62)
reżyseria
Nickelodeon Czw 7.07
1:15
Rodzina zastępcza: Poważna sprawa (14)
reżyseria
Polsat Comedy C. E. Czw 7.07
1:30
Rodzina zastępcza: Płazy i gryzonie (63)
reżyseria
Nickelodeon Czw 7.07
1:40
Rodzina zastępcza: Zaskórniak (64)
reżyseria
Nickelodeon Czw 7.07
2:00
Rodzina zastępcza: Cyrano de Kwiatkowski (15)
reżyseria
Polsat Comedy C. E. Czw 7.07
2:05
Rodzina zastępcza: Damą być (65)
reżyseria
Nickelodeon Czw 7.07
2:25
Rodzina zastępcza: Sąsiedzka pomoc (16)
reżyseria
Polsat Comedy C. E. Czw 7.07
2:40
Rodzina zastępcza: Inhalacja dobra na wszystko (66)
reżyseria
Nickelodeon Czw 7.07
2:50
Rodzina zastępcza: Cena marzeń (17)
reżyseria
Polsat Comedy C. E. Czw 7.07
3:10
Rodzina zastępcza: Mszyce i ludzie (67)
reżyseria
Nickelodeon Czw 7.07
3:15
Rodzina zastępcza: Niewłaściwy generał (68)
reżyseria
Nickelodeon Czw 7.07
3:40
Rodzina zastępcza: Pocztowy Don Juan (69)
reżyseria
Nickelodeon Czw 7.07
4:05
Rodzina zastępcza: Kwestia dojrzałości (70)
reżyseria
Nickelodeon Czw 7.07
4:25
Rodzina zastępcza: Taszyzm o kocich oczach (71)
reżyseria
Nickelodeon Czw 7.07
23:05
Rodzina zastępcza: Rodzinna terapia (72)
reżyseria
Nickelodeon Czw 7.07
23:30
Rodzina zastępcza: Szczęśliwy los (73)
reżyseria
Nickelodeon Czw 7.07
23:55
Rodzina zastępcza: Szał szkoleń (74)
reżyseria
Nickelodeon Pt 8.07
0:25
Rodzina zastępcza: Szaleństwo internetu (75)
reżyseria
Nickelodeon Pt 8.07
0:50
Rodzina zastępcza: Ukryte siły (76)
reżyseria
Nickelodeon Pt 8.07
1:20
Rodzina zastępcza: Ochmistrzyni (18)
reżyseria
Polsat Comedy C. E. Pt 8.07
1:30
Rodzina zastępcza: Tatuś zawsze najlepszy (77)
reżyseria
Nickelodeon Pt 8.07
1:40
Rodzina zastępcza: Wewnętrzny sens Picassa (19)
reżyseria
Polsat Comedy C. E. Pt 8.07
2:00
Rodzina zastępcza: Kreseczka (78)
reżyseria
Nickelodeon Pt 8.07
2:05
Rodzina zastępcza: Bon ton (79)
reżyseria
Nickelodeon Pt 8.07
2:25
Rodzina zastępcza: Kradzież (20)
reżyseria
Polsat Comedy C. E. Pt 8.07
2:35
Rodzina zastępcza: Korkobiznes (80)
reżyseria
Nickelodeon Pt 8.07
2:50
Rodzina zastępcza: Egzekutorzy (81)
reżyseria
Nickelodeon Pt 8.07
3:05
Rodzina zastępcza: Swatka (21)
reżyseria
Polsat Comedy C. E. Pt 8.07
3:05
Rodzina zastępcza: Kuzynka spod Włodawy (82)
reżyseria
Nickelodeon Pt 8.07
3:35
Rodzina zastępcza: Koteczek (83)
reżyseria
Nickelodeon Pt 8.07
3:50
Rodzina zastępcza: Matka przede wszystkim (84)
reżyseria
Nickelodeon Pt 8.07
4:15
Rodzina zastępcza: Rodzina patologiczna (86)
reżyseria
Nickelodeon Pt 8.07
23:05
Rodzina zastępcza: Pantoflarz (87)
reżyseria
Nickelodeon Pt 8.07
23:30
Rodzina zastępcza: Kariera rapera (88)
reżyseria
Nickelodeon Pt 8.07
23:55
Rodzina zastępcza: Sztuka przewidywania (89)
reżyseria
Nickelodeon So 9.07
0:25
Rodzina zastępcza: Cudowna walizka (90)
reżyseria
Nickelodeon So 9.07
0:55
Rodzina zastępcza: Kino (91)
reżyseria
Nickelodeon So 9.07
1:20
Rodzina zastępcza: Konkurs (22)
reżyseria
Polsat Comedy C. E. So 9.07
1:30
Rodzina zastępcza: Talent kulinarny (92)
reżyseria
Nickelodeon So 9.07
1:35
Rodzina zastępcza: Bodyguard (23)
reżyseria
Polsat Comedy C. E. So 9.07
2:00
Rodzina zastępcza: Ciemna strona Ojca (93)
reżyseria
Nickelodeon So 9.07
2:05
Rodzina zastępcza: Podróż do Afryki (94)
reżyseria
Nickelodeon So 9.07
2:20
Rodzina zastępcza: Ślady pantofla (95)
reżyseria
Nickelodeon So 9.07
2:50
Rodzina zastępcza: Premiera (96)
reżyseria
Nickelodeon So 9.07
3:05
Rodzina zastępcza: Młodzieńczy bunt (97)
reżyseria
Nickelodeon So 9.07
3:35
Rodzina zastępcza: Wielki kryzys (98)
reżyseria
Nickelodeon So 9.07
3:50
Rodzina zastępcza: Skarb (99)
reżyseria
Nickelodeon So 9.07
4:15
Ładuję...