Szpital | sezon 2 odc. 160

serial paradokumentalny Polska 2014  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Na SOR trafia osiemnastolatka. Została zgwałcona i pobita przez mężczyznę, któremu chciała 'sprzedać dziewictwo'. Przy dziewczynie czuwa przyjaciółka, która namówiła ją do tego kroku.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Na SOR trafia osiemnastolatka. Została brutalnie zgwałcona i pobita przez nieznajomego mężczyznę, któremu chciała "sprzedać dziewictwo". Przy dziewczynie czuwa przyjaciółka, która namówiła ją do tego kroku, a teraz pilnuje, by nikt się o tym nie dowiedział. Pacjentką zajmuje się dr Piotr Wójtowicz. W tym samym czasie kobieta przyprowadza na oddział ratunkowy 10-letniego wnuka, którego bardzo boli ząb. Przyjmuje go dr Michał Morawski, który podejrzewa, że dziecko może cierpieć na różne choroby z powodu otyłości.

Występują

Zobacz także

Ładuję...