Szpital | sezon 2 odc. 158

serial paradokumentalny Polska 2014  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Do szpitala zgłasza się 38-letnia wykładowczyni, która nagle straciła głos. Pacjentkę przyjmuje dr Robert Szewczyk. Anita Marzec przywozi do placówki rocznego synka, który ma objawy choroby.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Do szpitala zgłasza się 38-letnia wykładowczyni, która nagle straciła głos. Pacjentkę przyjmuje dr Robert Szewczyk. Na SOR trafia studentka kobiety, która chciał popełnić samobójstwo. Okazuje się, że wyznała wykładowczyni miłość i jej uczucie zostało odtrącone. Anita Marzec przywozi do szpitala swojego rocznego synka. Dziecko płacze, nie chce jeść i wymiotuje. Anna Nowicka szuka przyczyn jego dolegliwości. Zdjęcie rentgenowskie wykazuje, że w żołądku chłopca jest jakieś ciało obce.

Występują

Zobacz także

Ładuję...