Szpital | sezon 2 odc. 155

serial paradokumentalny Polska 2014  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

18-letnia Kamila podczas zakupów z przyjaciółkami źle się poczuła. Dziewczyna ma zamiar wziąć udział w castingu. Zażywa tabletki odchudzające, które poleciła jej znajoma.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

18-letnia Kamila podczas wspólnych zakupów z przyjaciółkami bardzo źle się poczuła. Pacjentką zajmuje się dr Michał Morawski. Dziewczyna razem ze swoimi koleżankami ma zamiar wziąć udział w castingu do konkursu na modelkę. Zażywa tabletki odchudzające, które poleciła jej znajoma. W tym samym czasie kobieta przynosi do szpitala śpiącego czteromiesięcznego synka. Dzieckiem zajmuje się dr Anna Nowicka. Wychodzi na jaw, że opiekunka podała niemowlęciu alkohol, żeby go uspokoić.

Występują

Zobacz także

Ładuję...