Kuchenne rewolucje (8/14)

program rozrywkowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Magda Gessler odwiedza restauracje Samui w centrum Krakowa, specjalizującą się w kuchni tajskiej. Doświadczona restauratorka szuka przyczyn kryzysu i wprowadza zmiany.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Magda Gessler pomaga właścicielom lokali gastronomicznych w Polsce, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji finansowej. Odwiedza restauracje wymagające zmian i na cztery dni staje się tam szefem. Próbuje potraw, testuje umiejętności personelu i sprawdza higienę pracy. Potem na dwa dni zamyka lokal i wprowadza poprawki: układa nowe menu, uczy kulinarnych sztuczek i zmienia wystrój wnętrz. Czwartego dnia następuje uroczyste otwarcie restauracji dla gości, którzy ocenią efekty zabiegów. Po kilku tygodniach Magda Gessler wraca, by sprawdzić, czy wprowadzone przez nią reguły są przestrzegane i eksperyment odniósł sukces w postaci poprawy sytuacji finansowej.

Magda Gessler odwiedza restaurację Samui w centrum Krakowa. Lokal specjalizujący się w tajskiej kuchni powstał trzy lata temu. Właściciela zainspirowała pasja związana z tajskim boksem i podróże po Tajlandii. Mimo barwnej szefowej kuchni i uroczych kelnerek miejsce to nie przyciąga gości. Doświadczona restauratorka szuka przyczyn kryzysu i wprowadza zmiany, które pomogą ocalić kulinarny biznes.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...