Przyjaciele | sezon 3 odc. 21: The One With A Chick And A Duck

(Friends: The One With A Chick And A Duck)

serial komediowy USA 1996-1997  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Pete kupuje restaurację i proponuje Monice posadę szefa kuchni. Monica, początkowo zachwycona ofertą, po namyśle odmawia. Uważa, że milioner chce w ten sposób zdobyć jej miłość.

Oglądaj w telewizji

Czw 6.04 17:55
Comedy Centrallogo
Nd 9.04 19:30
Comedy Centrallogo

Opis

Dalsze losy sześciorga znajomych. Z upływem czasu ich życie nieco się zmieniło. Rachel Green (Jennifer Aniston) jest kelnerką w pubie Central Perk. Jest to nadal ulubione miejsce spotkań przyjaciół. Monica Geller (Courteney Cox) została szefem kuchni. Joey Tribbiani (Matt LeBlanc) w dalszym ciągu próbuje swoich sił jako aktor. Chandler Bing (Matthew Perry) jest urzędnikiem. Starszy brat Moniki, Ross (David Schwimmer), nadal pracuje jako paleontolog. Zawsze pogodna Phoebe Buffay (Lisa Kudrow) jak zwykle wprawia znajomych w dobry nastrój.

W tym odcinku

Pete decyduje się na zakup restauracji. Kiedy zostaje jej właścicielem, proponuje Monice, aby objęła posadę szefa kuchni. Monica jest początkowo zachwycona ofertą. Jednak po namyśle stwierdza, że milioner może chcieć w ten sposób zdobyć jej miłość. Ostatecznie rezygnuje z ciekawej propozycji. Kiedy jednak Pete po raz pierwszy ją całuje, Monica ponownie zmienia zdanie. Tymczasem Ross rezygnuje z udziału w telewizyjnym programie, ponieważ odwozi Rachel do szpitala. Joey kupuje na poświątecznej wyprzedaży żywe kurczę i daje je Chandlerowi. Szybko okazuje się jednak, że obaj nie potrafią zajmować się pisklęciem. W efekcie Joey zanosi je do schroniska dla zwierząt. Na miejscu dowiaduje się, że jeśli zostawi zwierzątko, czeka go śmierć, tak samo jak pozostawioną tam wcześniej kaczkę. Przerażony Joey wraca do domu nie tylko z kurczaczkiem.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...