Przyjaciele | sezon 3 odc. 19: The One With The Tiny T-Shirt

(Friends: The One With The Tiny T-Shirt)

serial komediowy USA 1996-1997  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Monica spotyka się z milionerem, który do wszystkiego doszedł ciężką pracą. Jest inteligentny i miły, ale nie pociąga jej fizycznie. Ross jest bardzo zazdrosny o spotkania Rachel z Markiem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy sześciorga znajomych. Z upływem czasu ich życie nieco się zmieniło. Rachel Green (Jennifer Aniston) jest kelnerką w pubie Central Perk. Jest to nadal ulubione miejsce spotkań przyjaciół. Monica Geller (Courteney Cox) została szefem kuchni. Joey Tribbiani (Matt LeBlanc) w dalszym ciągu próbuje swoich sił jako aktor. Chandler Bing (Matthew Perry) jest urzędnikiem. Starszy brat Moniki, Ross (David Schwimmer), nadal pracuje jako paleontolog. Zawsze pogodna Phoebe Buffay (Lisa Kudrow) jak zwykle wprawia znajomych w dobry nastrój.

W tym odcinku

Monica zaczyna się umawiać z milionerem. Mężczyzna do wszystkiego doszedł własną, ciężką pracą. Nowy znajomy jest niesamowicie inteligentny i naprawdę przemiły. Niestety, w ogóle nie pociąga Moniki fizycznie. Tymczasem Ross jest wściekły i nie może opanować zazdrości, kiedy dowiaduje się, że Rachel spotyka się z Markiem.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...