Przyjaciele | sezon 3 odc. 17: The One Without The Ski Trip

(Friends: The One Without The Ski Trip)

serial komediowy USA 1996-1997  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ross próbuje nie myśleć o Rachel. W tym okresie postanawia spędzać czas z przyjaciółmi. Rachel myśli podobnie i proponuje wszystkim wyjazd na narty. Wycieczkowiczom kończy się paliwo.

Oglądaj w telewizji

Pt 31.03 18:55
Comedy Centrallogo
Śr 5.04 18:55
Comedy Centrallogo
Pt 7.04 12:00
Comedy Centrallogo
Pt 7.04 20:00
Polsat Comedy C. E.logo
Nd 9.04 17:30
Comedy Centrallogo

Opis

Dalsze losy sześciorga znajomych. Z upływem czasu ich życie nieco się zmieniło. Rachel Green (Jennifer Aniston) jest kelnerką w pubie Central Perk. Jest to nadal ulubione miejsce spotkań przyjaciół. Monica Geller (Courteney Cox) została szefem kuchni. Joey Tribbiani (Matt LeBlanc) w dalszym ciągu próbuje swoich sił jako aktor. Chandler Bing (Matthew Perry) jest urzędnikiem. Starszy brat Moniki, Ross (David Schwimmer), nadal pracuje jako paleontolog. Zawsze pogodna Phoebe Buffay (Lisa Kudrow) jak zwykle wprawia znajomych w dobry nastrój.

W tym odcinku

Ross próbuje znaleźć sposób na to, aby ciągle nie myśleć o Rachel. W tym trudnym dla niego okresie postanawia spędzać jak najwięcej czasu z przyjaciółmi. Jednak Rachel wyprzedza go i pierwsza proponuje wszystkich wyjazd na narty. W zupełnie nieoczekiwanym momencie wycieczkowiczom kończy się paliwo. Zdezorientowani przyjaciele dzwonią od razu po pomoc do Rossa. Mimo że Ross nie odmawia, to jednak wszyscy czują, że sytuacja jest bardzo krępująca. Ostatecznie jednak oboje z Rachel dochodzą do wniosku, że nie mają prawa zmuszać swoich przyjaciół do dokonywania wyboru pomiędzy nimi.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...