Przyjaciele | sezon 3 odc. 12: The One With All The Jealousy

(Friends: The One With All The Jealousy)

serial komediowy USA 1996-1997  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Zazdrosny Ross robi Rachel awanturę z powodu Marka. Jednak się myli, gdyż Mark spotyka się z inną dziewczyną. Ross musi go przeprosić. Monica przeżywa kolejną fascynację pomocnikiem kelnera.

Oglądaj w telewizji

Pon 17.10 19:25
Comedy Centrallogo

Opis

Dalsze losy sześciorga znajomych. Z upływem czasu ich życie nieco się zmieniło. Rachel Green (Jennifer Aniston) jest kelnerką w pubie Central Perk. Jest to nadal ulubione miejsce spotkań przyjaciół. Monica Geller (Courteney Cox) została szefem kuchni. Joey Tribbiani (Matt LeBlanc) w dalszym ciągu próbuje swoich sił jako aktor. Chandler Bing (Matthew Perry) jest urzędnikiem. Starszy brat Moniki, Ross (David Schwimmer), nadal pracuje jako paleontolog. Zawsze pogodna Phoebe Buffay (Lisa Kudrow) jak zwykle wprawia znajomych w dobry nastrój.

W tym odcinku

Ross odczuwa coraz większą zazdrość o Rachel. Ostatecznie jest wściekły i robi jej awanturę z powodu Marka. Jednak Ross się myli. Okazuje się bowiem, że Mark już od jakiegoś czasu spotyka się z inną dziewczyną. Rossa czekają teraz przeprosiny za niestosowne zachowanie. Tymczasem Monica przeżywa kolejną fascynację. Spodobał jej się pomocnik kelnera, który pisze do niej miłosne wiersze. Aby dostać wymarzoną rolę w musicalu, Joey fałszuje swoje CV.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...