Przyjaciele | sezon 3 odc. 13: The One Where Monica And Richard are Just Friends

(Friends)

serial komediowy USA 1996-1997  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Phoebe umawia się na kolację z zagranicznym dyplomatą. Rozmawiają za pośrednictwem tłumacza, który zapomina o swoich obowiązkach, gdy tylko pojawia się Monica...

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy sześciorga znajomych. Z upływem czasu ich życie nieco się zmieniło. Rachel Green (Jennifer Aniston) jest kelnerką w pubie Central Perk. Jest to nadal ulubione miejsce spotkań przyjaciół. Monica Geller (Courteney Cox) została szefem kuchni. Joey Tribbiani (Matt LeBlanc) w dalszym ciągu próbuje swoich sił jako aktor. Chandler Bing (Matthew Perry) jest urzędnikiem. Starszy brat Moniki, Ross (David Schwimmer), nadal pracuje jako paleontolog. Zawsze pogodna Phoebe Buffay (Lisa Kudrow) jak zwykle wprawia znajomych w dobry nastrój.

W tym odcinku

Phoebe umawia się na kolację z zagranicznym dyplomatą. Ich randka odbywa się za pośrednictwem tłumacza. Ten jednak zapomina o swoich obowiązkach, kiedy pojawia się Monica. Tymczasem Ross chce zrobić Rachel niespodziankę i przyjeżdża do niej do biura. Pomysł okazuje się jednak nie najlepszy, gdyż zajęta Rachel odsyła gościa do domu. Po pracy dochodzi między nimi do kłótni. Rachel uznaje, że nie powinni się już dłużej spotykać. Po jakimś czasie Ross dzwoni do Rachel i w tle słyszy głos Marka. Załamany nie daje jej szans na wyjaśnienia i odkłada słuchawkę.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...