Przyjaciele | sezon 3 odc. 16: The One The Morning After

(Friends: The One The Morning After)

serial komediowy USA 1996-1997  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Rachel zdaje sobie sprawę, że bardzo kocha Rossa. Chce kontynuować ich związek. Ross ma wyrzuty sumienia z powodu Chloe. Joey i Chandler radzą mu, by nie mówił Rachel o swojej przygodzie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy sześciorga znajomych. Z upływem czasu ich życie nieco się zmieniło. Rachel Green (Jennifer Aniston) jest kelnerką w pubie Central Perk. Jest to nadal ulubione miejsce spotkań przyjaciół. Monica Geller (Courteney Cox) została szefem kuchni. Joey Tribbiani (Matt LeBlanc) w dalszym ciągu próbuje swoich sił jako aktor. Chandler Bing (Matthew Perry) jest urzędnikiem. Starszy brat Moniki, Ross (David Schwimmer), nadal pracuje jako paleontolog. Zawsze pogodna Phoebe Buffay (Lisa Kudrow) jak zwykle wprawia znajomych w dobry nastrój.

W tym odcinku

Rachel zdaje sobie w końcu sprawę z tego, że bardzo kocha Rossa. Jest teraz pewna, że chce kontynuować ich związek. Uradowany tą wiadomością Ross ma jednak wyrzuty sumienia z powodu Chloe. Przyjaciele Joey i Chandler radzą mu, aby nie mówił Rachel o swojej chwilowej przygodzie. Niestety, cała prawda szybko wychodzi na jaw. Ross i Rachel kłócą się całą noc i w efekcie postanawiają się rozstać.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...