Przyjaciele | sezon 3 odc. 11: The One Where Chandler Can't Remember Which Sister

(Friends: The One Where Chandler Can't Remember Which Sister)

serial komediowy USA 1996-1997  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Rachel traktuje swojego nowego znajomego, Marka, jako przepustkę do wielkiego świata mody. Liczy na karierę. Chandler nie może sobie przypomnieć, z którą z sióstr Joeya się całował.

Oglądaj w telewizji

Pon 17.10 18:55
Comedy Centrallogo

Opis

Dalsze losy sześciorga znajomych. Z upływem czasu ich życie nieco się zmieniło. Rachel Green (Jennifer Aniston) jest kelnerką w pubie Central Perk. Jest to nadal ulubione miejsce spotkań przyjaciół. Monica Geller (Courteney Cox) została szefem kuchni. Joey Tribbiani (Matt LeBlanc) w dalszym ciągu próbuje swoich sił jako aktor. Chandler Bing (Matthew Perry) jest urzędnikiem. Starszy brat Moniki, Ross (David Schwimmer), nadal pracuje jako paleontolog. Zawsze pogodna Phoebe Buffay (Lisa Kudrow) jak zwykle wprawia znajomych w dobry nastrój.

W tym odcinku

Rachel traktuje swojego nowego znajomego, Marka, jako przepustkę do wielkiego świata mody. Liczy na to, że pomoże jej zrobić karierę. Jednak Ross zupełnie inaczej odczytuje intencje Marka. Chandler ma prawdziwy mętlik w głowie. Zupełnie nie może sobie przypomnieć, z którą z sióstr Joeya się całował. Tymczasem czarujący, ale zarazem bardzo uciążliwy sąsiad Moniki i Rachel wpadł w oko Phoebe.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...