Przyjaciele | sezon 3 odc. 9: The One with the Football

(Friends: The One with the Football)

serial komediowy USA 1996-1997  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W Święto Dziękczynienia przyjaciele chcą zagrać w amerykański futbol. Kompletują 2 drużyny. Szybko wychodzi na jaw, że pomiędzy członkami poszczególnych zespołów istnieje prawdziwa rywalizacja.

Oglądaj w telewizji

Czw 30.03 17:55
Comedy Centrallogo
Pt 31.03 11:30
Comedy Centrallogo
Wt 4.04 17:55
Comedy Centrallogo

Opis

Dalsze losy sześciorga znajomych. Z upływem czasu ich życie nieco się zmieniło. Rachel Green (Jennifer Aniston) jest kelnerką w pubie Central Perk. Jest to nadal ulubione miejsce spotkań przyjaciół. Monica Geller (Courteney Cox) została szefem kuchni. Joey Tribbiani (Matt LeBlanc) w dalszym ciągu próbuje swoich sił jako aktor. Chandler Bing (Matthew Perry) jest urzędnikiem. Starszy brat Moniki, Ross (David Schwimmer), nadal pracuje jako paleontolog. Zawsze pogodna Phoebe Buffay (Lisa Kudrow) jak zwykle wprawia znajomych w dobry nastrój.

W tym odcinku

W Święto Dziękczynienia znajomi postanawiają rozegrać wspólny mecz futbolowy. Szybko wychodzi jednak na jaw, że pomiędzy członkami poszczególnych zespołów istnieje prawdziwa, życiowa rywalizacja. Spór Moniki i Rossa przeradza się w konkurowanie między drużynami chłopaków a dziewczyn. Joey i Chandler walczą o względy pewnej Holenderki. Dziewczyny podczas gry stosują niekonwencjonalne metody zdobywania punktów, Phoebe na przykład rozprasza Chandlera, wykorzystując swoje kobiece wdzięki. Mecz pozostaje w końcu nierozstrzygnięty.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...