Przyjaciele | sezon 3 odc. 7: The One with the Race Car Bed

(Friends: The One with the Race Car Bed)

serial komediowy USA 1996-1997  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Monica zamierza kupić materac w sklepie męża Janice. Pomyłkowo zamiast materaca dostaje dziecięce łóżko. Rachel stara się, aby jej ojciec i Ross zostali przyjaciółmi.

Oglądaj w telewizji

Pt 9.12 17:55
Comedy Centrallogo
Pon 12.12 11:30
Comedy Centrallogo
Wt 13.12 14:30
Polsat Comedy C. E.logo

Opis

Dalsze losy sześciorga znajomych. Z upływem czasu ich życie nieco się zmieniło. Rachel Green (Jennifer Aniston) jest kelnerką w pubie Central Perk. Jest to nadal ulubione miejsce spotkań przyjaciół. Monica Geller (Courteney Cox) została szefem kuchni. Joey Tribbiani (Matt LeBlanc) w dalszym ciągu próbuje swoich sił jako aktor. Chandler Bing (Matthew Perry) jest urzędnikiem. Starszy brat Moniki, Ross (David Schwimmer), nadal pracuje jako paleontolog. Zawsze pogodna Phoebe Buffay (Lisa Kudrow) jak zwykle wprawia znajomych w dobry nastrój.

W tym odcinku

Monica zamierza kupić materac. Udaje się w tym celu do sklepu należącego do męża Janice. Pomyłkowo zamiast materaca dostaje zupełnie inną przesyłkę - dziecięce łóżko w kształcie samochodu. Monica idzie razem z Joeyem do sklepu, aby wyjaśnić nieporozumienie. Na miejscu Joey obserwuje Janice, która namiętnie całuje się ze swoim mężem. Tymczasem Rachel usiłuje zrobić wszystko, aby jej ojciec i Ross zostali przyjaciółmi. Joey za wszelką cenę chce zdobyć rolę. Dlatego specjalnie udziela złej rady studentowi, który się również o nią ubiega.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...