Przyjaciele | sezon 3 odc. 6: The One with the Flashback

(Friends: The One with the Flashback)

serial komediowy USA 1996-1997  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Przyjaciele wspominają jak się poznali i co wspólnie przeżyli. Wspominają jak Phoebe wyprowadziła się z mieszkania, które dzieliła z Monicą oraz jak Joey i Chandler zostali współlokatorami.

Oglądaj w telewizji

Pt 14.10 19:25
Comedy Centrallogo
Pon 17.10 13:00
Comedy Centrallogo

Opis

Dalsze losy sześciorga znajomych. Z upływem czasu ich życie nieco się zmieniło. Rachel Green (Jennifer Aniston) jest kelnerką w pubie Central Perk. Jest to nadal ulubione miejsce spotkań przyjaciół. Monica Geller (Courteney Cox) została szefem kuchni. Joey Tribbiani (Matt LeBlanc) w dalszym ciągu próbuje swoich sił jako aktor. Chandler Bing (Matthew Perry) jest urzędnikiem. Starszy brat Moniki, Ross (David Schwimmer), nadal pracuje jako paleontolog. Zawsze pogodna Phoebe Buffay (Lisa Kudrow) jak zwykle wprawia znajomych w dobry nastrój.

W tym odcinku

Janice zadaje zupełnie niewinne pytanie i tym samym wywołuje prawdziwą lawinę wspomnień. Przyjaciele zaczynają opowiadać sobie o tym, jak się poznali i co wspólnie przeżyli. Wspominają dzień, kiedy Phoebe wyprowadziła się z mieszkania, które dzieliła z Monicą. Przypominają sobie, jak Joey i Chandler zostali współlokatorami, a Joey flirtował z Monicą. Śmieją się z Rachel, która pewnego dnia pocałowała Chandlera w ostatnim porywie spontaniczności tuż przed planowanym ślubem. Wszyscy przeżywają również opowieść o tym, jak o mały włos nie doszłoby do czegoś więcej pomiędzy Rossem a Phoebe.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...