Przyjaciele | sezon 3 odc. 5: The One with Frank Jr.

(Friends: The One with Frank Jr.)

serial komediowy USA 1996-1997  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Phoebe zaprasza przyrodniego brata na weekend. Okazuje się jednak, że rodzeństwo nie ma ze sobą właściwie nic wspólnego. Ross spotyka w Central Parku znaną aktorkę, Isabellę Rossellini.

Oglądaj w telewizji

Pt 14.10 18:55
Comedy Centrallogo
Pon 17.10 12:30
Comedy Centrallogo

Opis

Dalsze losy sześciorga znajomych. Z upływem czasu ich życie nieco się zmieniło. Rachel Green (Jennifer Aniston) jest kelnerką w pubie Central Perk. Jest to nadal ulubione miejsce spotkań przyjaciół. Monica Geller (Courteney Cox) została szefem kuchni. Joey Tribbiani (Matt LeBlanc) w dalszym ciągu próbuje swoich sił jako aktor. Chandler Bing (Matthew Perry) jest urzędnikiem. Starszy brat Moniki, Ross (David Schwimmer), nadal pracuje jako paleontolog. Zawsze pogodna Phoebe Buffay (Lisa Kudrow) jak zwykle wprawia znajomych w dobry nastrój.

W tym odcinku

Phoebe chce lepiej poznać swojego przyrodniego brata i zaprasza go na weekend. Rodzeństwo nie może się jednak porozumieć. Joey postanawia zbudować dla Chandlera skrzynkę na listy. Z rozpędu tworzy cały regał. Układa też kafelki u Moniki. Chandler z Janice stworzyli listę sławnych osób, z którymi mogliby się przespać i nie mieliby do siebie z tego powodu żadnych pretensji. Rachel i Ross robią podobne listy. Ross wykreśla z pierwszej wersji swojego spisu Isabellę Rossellini. Ku zaskoczeniu wszystkich gwiazda pojawia się w ich ulubionej kawiarni. Ross nie może sobie darować, że wykreślił ją z listy, jednak po namowie i aprobacie Rachel postanawia poderwać aktorkę...

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...