Przyjaciele | sezon 3 odc. 2: The One Where No One's Ready

(Friends: The One Where No One's Ready)

serial komediowy USA 1996-1997  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Przyjaciele wybierają się do muzeum. Chcą udzielić wsparcia Rossowi, który jako paleontolog będzie wygłaszał tam mowę. Niestety nikt nie jest gotowy na czas...

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy sześciorga znajomych. Z upływem czasu ich życie nieco się zmieniło. Rachel Green (Jennifer Aniston) jest kelnerką w pubie Central Perk. Jest to nadal ulubione miejsce spotkań przyjaciół. Monica Geller (Courteney Cox) została szefem kuchni. Joey Tribbiani (Matt LeBlanc) w dalszym ciągu próbuje swoich sił jako aktor. Chandler Bing (Matthew Perry) jest urzędnikiem. Starszy brat Moniki, Ross (David Schwimmer), nadal pracuje jako paleontolog. Zawsze pogodna Phoebe Buffay (Lisa Kudrow) jak zwykle wprawia znajomych w dobry nastrój.

W tym odcinku

Monica odsłuchuje automatyczną sekretarkę i znajduje tam wiadomość od Richarda. Nie jest pewna, czy jest ona nowa czy stara i oddzwania do niego, pozostawiając mu również informację. Po chwili zastanowienia postanawia ją skasować, co doprowadza do kilku niezręcznych sytuacji. Przyjaciele wybierają się z Rossem do muzeum, gdzie mężczyzna ma wygłosić mowę. Do wyjścia pozostało niecałe pół godziny, a nikt nie jest gotów. Chandler i Joey walczą o fotel i w trakcie przepychanek plamią sukienkę Phoebe. Rachel zastanawia się, co na siebie włożyć. Jej niezdecydowanie sprawia, że Ross, będący już na skraju załamania nerwowego, wpada w szał. Rachel obraża się na niego.

Występują

Twórcy

Ładuję...