Złotopolscy | odc. 103: Propozycja

telenowela Polska 1998  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Marta dowiaduje się, że jej kelnerka Masza musiała wyjechać do Rosji. Agata daje Tomkowi klucze od mieszkania Weroniki. Dionizy zostaje w Złotopolicach, by pilnować chłopców.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Opowieść o dwóch gałęziach rodu, które są skłócone ze sobą od pokoleń. Nestorami rodu są Dionizy Złotopolski i Eleonora Gabriel.

W tym odcinku

Marta dowiaduje się, że jej kelnerka Masza musiała wyjechać do Rosji. Agata daje Tomkowi klucze od mieszkania Weroniki. Dionizy zostaje w Złotopolicach, by pilnować chłopców. Wszyscy boją się, że Eleonora znów będzie chciała ich porwać. Tymczasem starsza pani nadal przebywa w szpitalu psychiatrycznym. Za radą lekarza symuluje obłęd, gdyż w przeciwnym razie trafiłaby do więzienia. Wiesiek martwi się, że po tym, co zrobiła jego matka, będzie musiał zrezygnować z pracy. Tomek prosi ojca, by pomógł mu dostać się do policji, jednak ten odmawia. Ilona zwierza się Agacie, że po rozwodzie z Kowalskim zamierza wrócić do USA. Dziewczyna mówi jej o problemach Tomka. Ilona postanawia dać mu pracę u siebie. Kowalski niszczy kwit Kęsikowej. Tego samego dnia zaprasza Marka i Barbarę do siebie na uroczystą kolację.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...