Złotopolscy | odc. 102: Prywatny nieprzyjaciel

telenowela Polska 1998  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Tomek zauważa Eleonorę z torbą pieluch. Zawiadamia o tym ojca. Józef jedzie do Złotopolic, by przekazać informacje o Weronice. Artykuł w prasie wskazuje Ilonę jako winną porwania dzieci.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Opowieść o dwóch gałęziach rodu, które są skłócone ze sobą od pokoleń. Nestorami rodu są Dionizy Złotopolski i Eleonora Gabriel.

W tym odcinku

Tomek zauważa Eleonorę z torbą pieluch. Zawiadamia o tym ojca. Józef jedzie do Złotopolic, by przekazać im niepokojące informacje na temat Weroniki. Kobieta w samej koszuli przeszła rano przez wieś. W prasie pojawia się artykuł, w którym dziennikarz wskazuje Ilonę jako winną porwania dzieci. Rozradowany Kowalski pokazuje tekst Ewie, licząc na szybki rozwód. Godzinę później jednak Ilona wychodzi z aresztu. Weronika udaje się do Eleonory i domaga się oddania jej dzieci. Starsza pani zamyka matkę bliźniąt w mieszkaniu, a sama ucieka. Telefonuje do psychiatry, by przyjechał po Weronikę z pielęgniarzami. Pierwsi na miejsce docierają Wiesiek i Tomek. Okazuje się, że Eleonora pozostawiła dzieci pod opieką swojej sąsiadki. Marcysia wysyła Waldkowi list, w którym informuje go, że kocha Kacpra. Do mieszkania dociera lekarz psychiatra. Gdy Eleonora dowiaduje się, że dzieci zostały odnalezione, dostaje ataku histerii i sama zostaje odwieziona do szpitala.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...