Złotopolscy | odc. 80: Poszukiwania

telenowela Polska 1998  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Do Weroniki przychodzi Eleonora. Drzwi są otwarte, w mieszkaniu bałagan i pustka. Eleonora sądzi, że Weronikę i dzieci porwano i nakazuje Wieśkowi wszczęcie poszukiwań. Sprawa się wyjaśnia.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Opowieść o dwóch gałęziach rodu, które są skłócone ze sobą od pokoleń. Nestorami rodu są Dionizy Złotopolski i Eleonora Gabriel.

W tym odcinku

Do mieszkania Weroniki przychodzi babcia Eleonora. Drzwi są otwarte, w mieszkaniu jest bałagan i nikogo w nim nie ma. Eleonora uważa, że Weronika i dzieci zostali porwani i nakazuje Wieśkowi, by wszczął poszukiwania. Okazuje się jednak, że Weronika została przewieziona do szpitala na oddział neurologiczny. Telefonuje do niej Waldek, by wyznać jej miłość, tymczasem słuchawkę podnosi Eleonora. Dionizy niepokoi się losami Weroniki i nakazuje Waldkowi, by pojechał do Warszawy. Jednak Eleonora nie chce wpuścić go do mieszkania ani udzielić mu żadnych informacji. Wydarzenia rodzinne uniemożliwiają Marcie i Wieśkowi wyjazd na przysięgę Tomka, ich nieobecność wywołuje rozgoryczenie u chłopaka.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...