Przyjaciele | sezon 1 odc. 22: The One with the Ick Factor

(Friends: The One with the Ick Factor)

serial komediowy USA 1994-1996  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Monica poznaje wspaniałego mężczyznę. Przyjaciele dokuczają jej jednak, bo jest on jeszcze w college'u. Chandler dowiaduje się od Phoebe, że nie jest lubiany, odkąd został szefem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial opowiada o grupie przyjaciół, typowych młodych mieszkańcach Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje i robienie kariery. Nie znoszą samotności i nie wiedzą, co to nuda. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy są atrakcyjni i szalenie dowcipni, a ich myśli niezmiennie krążą wokół dwóch tematów - kariery i seksu. Młodzi ludzie są przekonani, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, lecz najważniejsza jest dla nich przyjaźń.

W tym odcinku

Monica poznaje wspaniałego mężczyznę. Przyjaciele dokuczają jej jednak, bo jest on jeszcze w college'u. Monica nie zwraca uwagi na docinki do czasu, kiedy okazuje się, że nowy znajomy nie skończył nawet jeszcze liceum. Chandler dowiaduje się od Phoebe, że nie jest lubiany, odkąd został szefem.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...