Przyjaciele | sezon 1 odc. 21: The One with the Fake Monica

(Friends: The One with the Fake Monica)

serial komediowy USA 1995  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Pewna kobieta udaje Monicę i posługuje się jej kartą kredytową. Robi rzeczy, na które Monica nie mogła się odważyć. Odnajduje niezwykłą dziewczynę i zamierza urzeczywistnić swoje pragnienia.

Oglądaj w telewizji

Pon 11.03 19:30
Comedy Centrallogo
Wt 12.03 13:05
Comedy Centrallogo

Opis

Serial opowiada o grupie przyjaciół, typowych młodych mieszkańcach Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje i robienie kariery. Nie znoszą samotności i nie wiedzą, co to nuda. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy są atrakcyjni i szalenie dowcipni, a ich myśli niezmiennie krążą wokół dwóch tematów - kariery i seksu. Młodzi ludzie są przekonani, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, lecz najważniejsza jest dla nich przyjaźń.

W tym odcinku

Pewna kobieta udaje Monicę i posługuje się jej kartą kredytową. Za jej pomocą robi rzeczy, na które Monica nie mogła się odważyć. Odnajduje więc niezwykłą dziewczynę i przy jej pomocy chce urzeczywistnić swoje pragnienia. Okazuje się, że małpka Rossa jest już w pełni dojrzała. Weterynarz radzi, aby oddać ją do zoo, gdzie będzie mogła żyć w towarzystwie innych małp.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...