Przyjaciele | sezon 1 odc. 24: The One Where Rachel Finds Out

(Friends)

serial komediowy USA 1994-1996  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Chandler opowiada Rachel o uczuciu, jakie żywi do niej Ross. Po namyśle Rachel dochodzi do wniosku, że również jest zainteresowana Rossem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial opowiada o grupie przyjaciół, typowych młodych mieszkańcach Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje i robienie kariery. Nie znoszą samotności i nie wiedzą, co to nuda. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy są atrakcyjni i szalenie dowcipni, a ich myśli niezmiennie krążą wokół dwóch tematów - kariery i seksu. Młodzi ludzie są przekonani, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, lecz najważniejsza jest dla nich przyjaźń.

W tym odcinku

Chandler opowiada Rachel o uczuciu, jakie od dawna żywi do niej Ross. Po dłuższym namyśle dziewczyna dochodzi do wniosku, że również jest zainteresowana bliższą znajomością z Rossem. Chce dać szansę temu nowemu związkowi i zrobić przyjacielowi miłą niespodziankę. Jedzie na lotnisko, aby powitać go po powrocie z podróży służbowej. Niestety, czeka ją rozczarowanie.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...