Przyjaciele | sezon 1 odc. 23: The One with the Birth

(Friends: The One with the Birth)

serial komediowy USA 1994-1996  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Carol, była żona Rossa, zaczyna rodzić. Ross jedzie do szpitala. Podobnie robi Susan, partnerka Carol. W szpitalu zaczynają się spierać, kto powinien być przy Carol w tym ważnym momencie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial opowiada o grupie przyjaciół, typowych młodych mieszkańcach Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje i robienie kariery. Nie znoszą samotności i nie wiedzą, co to nuda. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy są atrakcyjni i szalenie dowcipni, a ich myśli niezmiennie krążą wokół dwóch tematów - kariery i seksu. Młodzi ludzie są przekonani, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, lecz najważniejsza jest dla nich przyjaźń.

W tym odcinku

Carol, była żona Rossa, zaczyna rodzić. Ross natychmiast jedzie z przyjaciółmi do szpitala. Podobnie robi Susan, partnerka Carol. W szpitalu Ross i Susan zaczynają się spierać, kto powinien być przy Carol w tym ważnym momencie. Dopiero Phoebe zażegnuje spór. Tymczasem Joey poznaje niezamężną, ciężarną kobietę i zaprzyjaźnia się z nią.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...