Przyjaciele | sezon 1 odc. 20: The One with the Evil Orthodontist

(Friends: The One with the Evil Orthodontist)

serial komediowy USA 1995  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Gdy Mindy prosi Rachel, aby była jej druhną - ta przyznaje się do romansu z Barrym. Mindy nie jest jednak oburzona - także sypiała z Barrym, gdy był on narzeczonym Rachel.

Oglądaj w telewizji

Pt 8.03 22:00
Comedy Centrallogo
Nd 10.03 22:00
Comedy Centrallogo
Pon 11.03 15:35
Comedy Centrallogo

Opis

Serial opowiada o grupie przyjaciół, typowych młodych mieszkańcach Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje i robienie kariery. Nie znoszą samotności i nie wiedzą, co to nuda. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy są atrakcyjni i szalenie dowcipni, a ich myśli niezmiennie krążą wokół dwóch tematów - kariery i seksu. Młodzi ludzie są przekonani, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, lecz najważniejsza jest dla nich przyjaźń.

W tym odcinku

Barry zdradza Mindy z Rachel. Sytuacja robi się niezręczna, gdy Mindy prosi Rachel, aby była druhną na jej ślubie. Dziewczyna nie wytrzymuje i przyznaje się do wszystkiego. Mindy nie jest jednak specjalnie oburzona tym faktem. Sama także sypiała z Barrym, gdy ten był jeszcze narzeczonym Rachel. Chandler zamartwia się, że kobieta, z którą był na randce, nie telefonuje do niego od tamtego czasu.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...