Przyjaciele | sezon 1 odc. 18: The One with All the Poker

(Friends: The One with All the Poker)

serial komediowy USA 1995  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W czasie zażartej gry w pokera Monica, Rachel i Phoebe przegrywają z Rossem, Chandlerem i Joeyem. Dziewczęta planują rewanż. Postanawiają brać lekcje pokera u Iris, ciotki Rossa i Moniki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial opowiada o grupie przyjaciół, typowych młodych mieszkańcach Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje i robienie kariery. Nie znoszą samotności i nie wiedzą, co to nuda. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy są atrakcyjni i szalenie dowcipni, a ich myśli niezmiennie krążą wokół dwóch tematów - kariery i seksu. Młodzi ludzie są przekonani, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, lecz najważniejsza jest dla nich przyjaźń.

W tym odcinku

W czasie zażartej gry w pokera Monica, Rachel i Phoebe przegrywają z Rossem, Chandlerem i Joeyem. Dziewczęta planują rewanż. Dlatego też postanawiają brać lekcje gry w karty u Iris, ciotki Rossa i Moniki. Rachel szuka pracy rozsyłając setki CV, w końcu zostaje zaproszona na rozmowę w sprawie posady sprzedawczyni. Z niepokojem czeka na jej wynik.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...