Przyjaciele | sezon 1 odc. 5: The One with the East German Laundry

(Friends: The One with the East German Laundry Detergent)

serial komediowy USA 1994-1996  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Phoebe i Chandler postanawiają jednocześnie zakończyć swoje związki. Joey chciałby znów spotykać się z byłą dziewczyną, ale nie ma odwagi, by jej to zaproponować. Ross i Rachel robią pranie.

Oglądaj w telewizji

Pon 25.09 14:05
Comedy Centrallogo

Opis

Serial opowiada o grupie przyjaciół, typowych młodych mieszkańcach Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje i robienie kariery. Nie znoszą samotności i nie wiedzą, co to nuda. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy są atrakcyjni i szalenie dowcipni, a ich myśli niezmiennie krążą wokół dwóch tematów - kariery i seksu. Młodzi ludzie są przekonani, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, lecz najważniejsza jest dla nich przyjaźń.

W tym odcinku

Phoebe i Chandler postanawiają jednocześnie zakończyć swoje związki. Joey chciałby znów spotykać się z byłą dziewczyną, ale nie ma odwagi, by jej to zaproponować. Wpada więc na pomysł, by zaaranżować podwójną randkę. Ross i Rachel robią razem pranie. Rozmawiają na temat sposobów przetrwania w takim mieście jak Nowy Jork. Dzielą się swoimi doświadczeniami.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...