Przyjaciele | sezon 1 odc. 14: The One with the Candy Hearts

(Friends: The One with the Candy Hearts)

serial komediowy USA 1995  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W walentynki Joey umawia się na randkę. Zabiera ze sobą Chandlera. Dziewczyny palą pamiątki po byłych facetach. Ross spotyka Carol, swoją byłą żonę.

Oglądaj w telewizji

Czw 7.03 22:00
Comedy Centrallogo
Pt 8.03 15:35
Comedy Centrallogo
Nd 10.03 19:00
Comedy Centrallogo

Opis

Serial opowiada o grupie przyjaciół, typowych młodych mieszkańcach Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje i robienie kariery. Nie znoszą samotności i nie wiedzą, co to nuda. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy są atrakcyjni i szalenie dowcipni, a ich myśli niezmiennie krążą wokół dwóch tematów - kariery i seksu. Młodzi ludzie są przekonani, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, lecz najważniejsza jest dla nich przyjaźń.

W tym odcinku

W walentynki Joey umawia się na randkę z piękną kobietą. Musi przyprowadzić kogoś do towarzystwa dla jej przyjaciółki. Zabiera więc Chandlera. Okazuje się, że drugą kobietą jest Jannice, była dziewczyna Chandlera. Monica, Phoebe i Rachel urządzają rytualne spalenie pamiątek po byłych facetach. Kończy się to małym pożarem i interwencją przystojnych strażaków. Ross również umawia się z kimś na kolację. W restauracji spotyka Carol, swoją byłą żonę.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...