Przyjaciele | sezon 1 odc. 13: The One with the Boobies

(Friends: The One with the Boobies)

serial komediowy USA 1995  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Chandler przychodzi do sąsiedniego mieszkania i spotyka Rachel w samym ręczniku na biodrach. Ona również chce zobaczyć go nago. Joey dowiaduje się, że jego ojciec od 6 lat ma kochankę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial opowiada o grupie przyjaciół, typowych młodych mieszkańcach Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje i robienie kariery. Nie znoszą samotności i nie wiedzą, co to nuda. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy są atrakcyjni i szalenie dowcipni, a ich myśli niezmiennie krążą wokół dwóch tematów - kariery i seksu. Młodzi ludzie są przekonani, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, lecz najważniejsza jest dla nich przyjaźń.

W tym odcinku

Chandler przychodzi do sąsiedniego mieszkania i spotyka Rachel tylko w samym ręczniku na biodrach. Dziewczyna nie może mu tego darować i również chce zobaczyć go nago. Joey dowiaduje się, że jego ojciec od 6 lat ma kochankę. Nie podoba mu się to i próbuje zmusić rodzica do zakończenia tego związku. Phoebe spotyka się z psychiatrą, który przeprowadza analizę zachowania każdego z jej przyjaciół i odkrywa bolesną prawdę o nich. Szybko zostaje przez nich wszystkich znienawidzony.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...