Przyjaciele | sezon 1 odc. 12: The One with the Dozen Lasagnas

(Friends: The One with the Dozen Lasagnas)

serial komediowy USA 1995  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Włoch, z którym spotyka się Rachel, próbuje uwieść Phoebe. Ross poradził sąsiadce, aby o wszystkim szczerze powiedziała Rachel. Była żona Rossa poznała już płeć ich dziecka.

Oglądaj w telewizji

Śr 5.10 19:25
Comedy Centrallogo
Czw 6.10 13:00
Comedy Centrallogo
Pt 7.10 20:30
Polsat Comedy C. E.logo
Nd 9.10 11:30
Comedy Centrallogo

Opis

Serial opowiada o grupie przyjaciół, typowych młodych mieszkańcach Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje i robienie kariery. Nie znoszą samotności i nie wiedzą, co to nuda. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy są atrakcyjni i szalenie dowcipni, a ich myśli niezmiennie krążą wokół dwóch tematów - kariery i seksu. Młodzi ludzie są przekonani, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, lecz najważniejsza jest dla nich przyjaźń.

W tym odcinku

Włoch, z którym spotyka się Rachel, próbuje uwieść Phoebe. Ross poradził sąsiadce, aby o wszystkim szczerze powiedziała Rachel. Dziewczyna natychmiast zrywa z niewiernym Paolo. Ogłasza również, że ma już serdecznie dość mężczyzn i musi sobie zrobić przerwę z randkami. Ciotka odmawia przyjęcia dużej ilości lazanii, którą Monica zrobiła na jej prośbę. Była żona Rossa poznała już płeć ich dziecka. Ross chciałby dowiedzieć się o tym dopiero przy porodzie, ale Rachel niechcący wyjawia tajemnicę.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...