Przyjaciele | sezon 1 odc. 11: The One with Mrs. Bing

(Friends: The One with Mrs. Bing)

serial komediowy USA 1994-1996  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Phoebe i Monica podczas wspólnego wyjścia spotykają przystojnego mężczyznę. By go zaczepić, Monica gwiżdże, on odwraca się i uderza w niego karetka. Przyjaciółki opiekują się nim w szpitalu.

Oglądaj w telewizji

Śr 5.10 18:55
Comedy Centrallogo
Czw 6.10 12:30
Comedy Centrallogo
Pt 7.10 20:00
Polsat Comedy C. E.logo
Nd 9.10 11:00
Comedy Centrallogo

Opis

Serial opowiada o grupie przyjaciół, typowych młodych mieszkańcach Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje i robienie kariery. Nie znoszą samotności i nie wiedzą, co to nuda. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy są atrakcyjni i szalenie dowcipni, a ich myśli niezmiennie krążą wokół dwóch tematów - kariery i seksu. Młodzi ludzie są przekonani, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, lecz najważniejsza jest dla nich przyjaźń.

W tym odcinku

Phoebe i Monica podczas wspólnego wyjścia spotykają atrakcyjnego mężczyznę. By go zaczepić, Monica gwiżdże. Nieznajomy odwraca się na środku ulicy i uderza w niego karetka. W wyniku wypadku zapada w śpiączkę. Przez kolejne dni przyjaciółki opiekują się nim w szpitalu. Tymczasem do Nowego Jorku przyjeżdża matka Chandlera - popularna pisarka romansów. Stosunki jej i syna nie są najlepsze, ale dzięki tej wizycie udaje im się porozumieć. Kobieta zabiera Chandlera i wszystkich jego znajomych na obiad, podczas którego dochodzi do incydentu z udziałem Rossa.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...