Przyjaciele | sezon 1 odc. 10: The One with the Monkey

(Friends: The One with the Monkey)

serial komediowy USA 1994-1996  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Przyjaciele postanowili spędzić sylwestra w swoim gronie. Jednak okazuje się, że wspólne plany są trudne do zrealizowania. Okazuje się, że każdy z nich zaprasza dodatkowo bliską mu osobę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial opowiada o grupie przyjaciół, typowych młodych mieszkańcach Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje i robienie kariery. Nie znoszą samotności i nie wiedzą, co to nuda. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy są atrakcyjni i szalenie dowcipni, a ich myśli niezmiennie krążą wokół dwóch tematów - kariery i seksu. Młodzi ludzie są przekonani, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, lecz najważniejsza jest dla nich przyjaźń.

W tym odcinku

Przyjaciele postanowili spędzić sylwestra tylko w swoim gronie. Jednak okazuje się, że wspólne plany są trudne do zrealizowania. Phoebe nie wyobraża sobie powitania Nowego Roku bez ukochanego - wybitnie uzdolnionego fizyka. Monica zaprasza swojego dawnego adoratora z liceum, Chandler przychodzi w towarzystwie byłej dziewczyny, a Joey zjawia się z atrakcyjną młodą matką. W dodatku Rachel dowiaduje się, że Paolo wraca z Rzymu wcześniej specjalnie po to, aby spędzić z nią sylwestra. W tej sytuacji Ross zaskakuje wszystkich, przynosząc ze sobą małpkę o imieniu Marcel.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...