Przyjaciele | sezon 1 odc. 9: The One Where Underdog Gets Away

(Friends: The One Where Underdog Gets Away)

serial komediowy USA 1994-1996  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Monica przygotowuje obiad na Święto Dziękczynienia. Podobizna Joeya zostaje umieszczona na plakatach kampanii przeciwko chorobom przenoszonych drogą płciową. Chandler nie chce świętować.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial opowiada o grupie przyjaciół, typowych młodych mieszkańcach Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje i robienie kariery. Nie znoszą samotności i nie wiedzą, co to nuda. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy są atrakcyjni i szalenie dowcipni, a ich myśli niezmiennie krążą wokół dwóch tematów - kariery i seksu. Młodzi ludzie są przekonani, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, lecz najważniejsza jest dla nich przyjaźń.

W tym odcinku

Monica przygotowuje obiad na Święto Dziękczynienia. Zaprasza na niego swoich przyjaciół, którzy tego dnia nie mają innych planów. Ojciec Rachel odmawia pokrycia kosztów wyjazdu córki na doroczną, rodzinną wycieczkę na narty. Może to zrobić pod warunkiem, że dziewczyna wróci z powrotem do domu. Podobizna Joeya zostaje umieszczona na plakatach kampanii przeciwko chorobom przenoszonych drogą płciową. W związku z tym piękna modelka nie chce umówić się z nim na randkę, a rodzina nie życzy sobie obecności Joeya na świątecznym obiedzie. Chandler nie zamierza w ogóle obchodzić święta, ponieważ źle mu się ono kojarzy. Wiele lat temu jego rodzice właśnie tego dnia oznajmili, że się rozwodzą. W końcu przyjaciele spotykają się u Moniki, ale w wyniku zabawnego splotu wydarzeń pechowej gospodyni nie udaje się podać obiadu. Zamiast tego wszyscy zajadają się popisowymi daniami Chandlera - kanapkami z serem i zupą pomidorową.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...