Przyjaciele | sezon 1 odc. 8: The One Where Nana Dies Twice

(Friends: The One Where Nana Dies Twice)

serial komediowy USA 1994-1996  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Umiera babcia Moniki i Rossa. Na pogrzeb przyjeżdżają przyjaciele rodzeństwa. Ross bierze dużo tabletek przeciwbólowych i zachowuje się jak pijany. Joey podczas stypy ogląda mecz.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial opowiada o grupie przyjaciół, typowych młodych mieszkańcach Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje i robienie kariery. Nie znoszą samotności i nie wiedzą, co to nuda. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy są atrakcyjni i szalenie dowcipni, a ich myśli niezmiennie krążą wokół dwóch tematów - kariery i seksu. Młodzi ludzie są przekonani, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, lecz najważniejsza jest dla nich przyjaźń.

W tym odcinku

Umiera babcia Moniki i Rossa. Na jej pogrzeb przyjeżdżają wszyscy przyjaciele obojga rodzeństwa. W trakcie uroczystości Ross bierze za dużo tabletek przeciwbólowych i zachowuje się jakby był pijany. Joey, który przyniósł na stypę przenośny telewizor, ogląda mecz. Przyłącza się do niego większość mężczyzn. Jeden ze współpracowników Chandlera ma zamiar zaaranżować dla niego randkę w ciemno. Okazuje się, że jest to spotkanie... z innym mężczyzną.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...