Przyjaciele | sezon 1 odc. 7: The One with the Blackout

(Friends: The One with the Blackout)

serial komediowy USA 1994-1996  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Następuje przerwa w dostawie prądu. Chandler jest właśnie z kobietą. Brak światła powoduje, że może dłużej cieszyć się jej obecnością.

Oglądaj w telewizji

Pon 25.09 15:05
Comedy Centrallogo

Opis

Serial opowiada o grupie przyjaciół, typowych młodych mieszkańcach Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje i robienie kariery. Nie znoszą samotności i nie wiedzą, co to nuda. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy są atrakcyjni i szalenie dowcipni, a ich myśli niezmiennie krążą wokół dwóch tematów - kariery i seksu. Młodzi ludzie są przekonani, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, lecz najważniejsza jest dla nich przyjaźń.

W tym odcinku

Niespodziewanie dochodzi do przerwy w dostawie prądu. Chandler, który przez przypadek w tym momencie znalazł się w towarzystwie czarującej modelki, może cieszyć się dłużej jej obecnością. Phoebe i Rachel poszukują właściciela zabłąkanego kociaka. Ross marzy, by zaprosić Rachel na randkę, ale nie może zebrać się na odwagę. Joey dowiaduje się, że Monica interesowała się nim od chwili, gdy tylko wprowadził się do ich budynku.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...