Przyjaciele | sezon 1 odc. 6: The One with the Butt

(Friends: The One with the Butt)

serial komediowy USA 1994-1996  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Joey zostaje dublerem Ala Pacino. Podchodzi jednak do swojej roli zbyt gorliwie i po jakimś czasie producenci filmu rozwiązują z nim kontrakt. Chandler nawiązuje romans z piękną mężatką.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial opowiada o grupie przyjaciół, typowych młodych mieszkańcach Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje i robienie kariery. Nie znoszą samotności i nie wiedzą, co to nuda. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy są atrakcyjni i szalenie dowcipni, a ich myśli niezmiennie krążą wokół dwóch tematów - kariery i seksu. Młodzi ludzie są przekonani, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, lecz najważniejsza jest dla nich przyjaźń.

W tym odcinku

Joey zostaje dublerem Ala Pacino. Rozentuzjazmowany chłopak podchodzi jednak do swojej roli zbyt gorliwie i po jakimś czasie producenci filmu rozwiązują z nim kontrakt. Ross uważa, że przyszedł czas na kompletną zmianę osobowości. Kiedy Chandler nawiązuje romans z piękną mężatką, spotyka go niespodzianka.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...