Przyjaciele | sezon 1 odc. 4: The One with George Stephanopoulos

(Friends: The One with George Stephanopoulos)

serial komediowy USA 1994-1996  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Joey i Chandler w ramach prezentu na urodziny zapraszają Rossa na mecz hokejowy. W trakcie spotkania zdarza się wypadek i Ross trafia do szpitala. Rachel otrzymuje swoją pierwszą wypłatę.

Oglądaj w telewizji

Śr 6.03 20:00
Comedy Centrallogo
Czw 7.03 13:35
Comedy Centrallogo

Opis

Serial opowiada o grupie przyjaciół, typowych młodych mieszkańcach Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje i robienie kariery. Nie znoszą samotności i nie wiedzą, co to nuda. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy są atrakcyjni i szalenie dowcipni, a ich myśli niezmiennie krążą wokół dwóch tematów - kariery i seksu. Młodzi ludzie są przekonani, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, lecz najważniejsza jest dla nich przyjaźń.

W tym odcinku

Joey i Chandler chcą zrobić Rossowi niespodziankę na urodziny i w ramach prezentu zapraszają go na mecz hokejowy. Niestety w trakcie spotkania zdarza się zaskakujący wypadek i Ross trafia do szpitala. Kiedy Rachel otrzymuje swoją pierwszą wypłatę, zaczyna rozumieć, że jej sytuacja materialna zmieni się teraz diametralnie. Przyzwyczajona do korzystania z pieniędzy ojca musi teraz gospodarować o wiele skromniejszymi środkami. Podczas piżama party Phoebe, Monica i Rachel odkrywają, że po drugiej stronie ulicy mieszka przystojny doradca prezydenta Clintona. Zaczynają podglądać atrakcyjnego polityka ze swojego okna.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...