Przyjaciele | sezon 1 odc. 2: The One with the Sonogram at the End

(Friends: The One with the Sonogram at the End)

serial komediowy USA 1994-1996  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ross dowiaduje się, że jego była żona Carol jest w ciąży, a on jest ojcem dziecka. Tego samego dnia on i Monica spotykają się ze swoimi rodzicami. Monica jest wyraźnie podenerwowana.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial opowiada o grupie przyjaciół, typowych młodych mieszkańcach Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje i robienie kariery. Nie znoszą samotności i nie wiedzą, co to nuda. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy są atrakcyjni i szalenie dowcipni, a ich myśli niezmiennie krążą wokół dwóch tematów - kariery i seksu. Młodzi ludzie są przekonani, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, lecz najważniejsza jest dla nich przyjaźń.

W tym odcinku

Ross dowiaduje się, że jego była żona Carol jest w ciąży, a on jest ojcem dziecka. Tego samego dnia on i Monica spotykają się ze swoimi rodzicami. Monica jest podenerwowana, bo ojciec i matka faworyzują jej brata. Tymczasem Rachel obawia się spotkania z Barrym, ponieważ ma mu oddać pierścionek zaręczynowy. Dowiaduje się jednak, że spotyka się on z Mindy. Ross ma okazję oglądać swoje dziecko na ultrasonografie.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...