Komisarz Alex 2: Ślady krwi (19)

serial kryminalny Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Na torach kolejowych zostaje znalezione ciało mężczyzny. Patolog ustala, że zginął on w innym miejscu. Bromski, Lucyna i Puchała odkrywają, że w pobliżu doszło do wypadku samochodowego.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy łódzkich policjantów zajmujących się sprawami kryminalnymi. Komisarz Marek Bromski (Jakub Wesołowski) współpracuje na co dzień z podkomisarz Lucyną Szmidt (Magdalena Walach) i Ryszardem Puchałą (Ireneusz Czop). W rozwiązywaniu kryminalnych zagadek niezwykle pomocny jest także pies Marka, dzielny Alex.

W tym odcinku

Na torach kolejowych zostaje znalezione ciało właściciela salonu ślubnego. Patolog ustala, że mężczyzna zginął wcześniej w innym miejscu. Bromski, Lucyna i Puchała rozpoczynają dochodzenie. Wkrótce odkrywają, że w pobliżu miejsca znalezienia zwłok doszło do wypadku samochodowego. Tymczasem do pobliskiego warsztatu zgłasza się młody kierowca, Michał, który chce naprawić swoje luksusowe auto. Pracujący tam mechanik odkrywa na wgniecionym błotniku ślady krwi. Postanawia w tajemnicy przed szefem, Jurkiem, szantażować właściciela pojazdu. Jego przełożony wpada jednak na trop intrygi podwładnego. Niedługo później dochodzi do kolejnego morderstwa.

Występują

Twórcy

Ładuję...