Komisarz Alex 2: Ostatnia sprawa Lucyny (26)

serial kryminalny Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Haas nie może znaleźć pracy. Zdesperowany, zabija sędzię. Następnie morduje lekarkę. Bromski, Lucyna i Puchała sprawdzają wszystkich skazanych przez sędzię i opiniowanych przez lekarkę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy łódzkich policjantów zajmujących się sprawami kryminalnymi. Komisarz Marek Bromski (Jakub Wesołowski) współpracuje na co dzień z podkomisarz Lucyną Szmidt (Magdalena Walach) i Ryszardem Puchałą (Ireneusz Czop). W rozwiązywaniu kryminalnych zagadek niezwykle pomocny jest także pies Marka, dzielny Alex.

W tym odcinku

Haas nie może znaleźć pracy. Zdesperowany mężczyzna kupuje brzytwę i zabija nią sędzię. Następnie na parkingu podziemnym szpitala morduje lekarkę. Prowadzący dochodzenie policjanci sprawdzają, co łączy ofiary. Okazuje się, że pani doktor była psychiatrą wydającym opinie w sprawach prowadzonych przez pierwszą z zabitych kobiet. Bromski, Lucyna i Puchała sprawdzają wszystkich skazanych przez sędzię i opiniowanych przez lekarkę. Tymczasem Haas usiłuje odnaleźć swoją byłą żonę i córkę. Mężczyzna dociera do swojej byłej teściowej. Policjanci w końcu trafiają na akta Haasa. Morderca chce zmusić byłą teściową, by podała mu adres żony. Gdy ta odmawia, mężczyzna bije ją i więzi. Sam jedzie do przedszkola swojej córki. Bromski i Lucyna docierają do domu teściowej. Dowiadują się, że jej córka pojechała odebrać dziecko. Policjanci jadą do przedszkola. Po akcji Lucyna zmienia zdanie w sprawie wyjazdu do Łodzi.

Występują

Twórcy

Ładuję...