Komisarz Alex 2: Zapach zbrodni (21)

serial kryminalny Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Policjanci szukają mężczyzny, który uwodzi bogate kobiety, a następnie okrada je i morduje. Jedynym tropem funkcjonariuszy jest jedna z jego niedoszłych ofiar. Lucyna ma zdobyć jej zaufanie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy łódzkich policjantów zajmujących się sprawami kryminalnymi. Komisarz Marek Bromski (Jakub Wesołowski) współpracuje na co dzień z podkomisarz Lucyną Szmidt (Magdalena Walach) i Ryszardem Puchałą (Ireneusz Czop). W rozwiązywaniu kryminalnych zagadek niezwykle pomocny jest także pies Marka, dzielny Alex.

W tym odcinku

Policjanci próbują schwytać mężczyznę, który uwodzi bogate kobiety, a następnie okrada je i w brutalny sposób morduje. Jedynym tropem funkcjonariuszy jest jedna z jego niedoszłych ofiar, która niedawno próbowała popełnić samobójstwo. Kobieta leży jednak w szpitalu i nie chce nic powiedzieć. Lucyna zostaje podstawiona jako jedna z pacjentek. Ma zdobyć zaufanie nieznajomej i zachęcić ją do współpracy. W końcu po jej namowach niedoszła samobójczyni przerywa milczenie. Dzięki jej zeznaniom Bromski i jego współpracownicy wpadają na ślad zabójcy.

Występują

Twórcy

Ładuję...