Teleman

Rodzina zastępcza

Streszczenia odcinków

Rodzina zastępcza: Wielkie rozwiązanie (329)

Zbliża się termin porodu Alutki. Przyszłej mamie wydaje się, że zaczyna rodzić kilka razy na dobę. Swoimi zmiennymi nastrojami doprowadza Jędrulę i Jadzię na granicę wytrzymałości.

Rodzina zastępcza: Smak lobbingu (328)

Ula postanawia uprawiać lobbing. Obiektem staje się Włodzio. Kucharka Jadzia na skutek niefortunnych wydarzeń traci smak. Sens jej egzystencji staje więc pod znakiem zapytania...

Rodzina zastępcza: Czerwony smok (327)

Posterunkowy uważa, że nosi w sobie śmiertelnego wirusa i zostały mu ostatnie dni życia. Postanawia zrobić wszystko, czego wcześniej się obawiał. Zaczyna od wypisywania mandatów Jędruli.

Rodzina zastępcza: Fotoreportaż (326)

Alutka postanawia, że mama zamieszka u nich po urodzeniu dziecka. Jędrula jest przerażony. Postanawia zrobić wszystko, żeby do tego nie dopuścić. Jednak mamusia Alutki to poważny przeciwnik.

Rodzina zastępcza: Lęki pierwotne (325)

Włodek jedzie służbowo do Paryża i zabiera ze sobą Krystynę. Obawia się, że w stolicy mody czeka go finansowa ruina. Jacek zajmuje się bliźniakami i musi ustalić, którego z nich boli ząb.

Rodzina zastępcza (324)

Posterunkowy pomaga wieszać firanki, niefortunnie spada i traci przytomność. Okazuje się, że cofnął się mentalnie do lat szkolnych. Kwiatkowscy próbują wprowadzić go we współczesność...

Rodzina zastępcza: Zasadnicze decyzje (323)

Posterunkowy postanawia założyć firmę ochroniarską i zwraca się do Jędruli o pomoc finansową... Filip zastanawia się jaki wybrać kierunek studiów, by zdobyć majątek.

Rodzina zastępcza: Dramat gotycki (322)

Alutka stwierdza, że Jędrula nie cierpi dzieci i w związku z tym kompletnie nie nadaje się na ojca. Konflikt między bliźniakami staje się szansą Jędruli...

Rodzina zastępcza (321)

Bliźniaki ukrywają informację o wywiadówce, ale Jacek w końcu dowiaduje się o zebraniu. Okazuje się, że jeden z chłopców ma problemy z matematyką, drugi z wuefem. Jacek postanawia im pomóc.

Rodzina zastępcza: Źródła sympatii (320)

W resorcie Uli zostają przeprowadzone badania sympatii podwładnych do zwierzchników. Ula jest jednym z najmniej lubianych szefów. Alutka organizuje w domu kurs opieki nad niemowlakami.

Rodzina zastępcza (319)

Ula z Krysią wpadają na pomysł zabrania na wczasy bliźniaków. Dzieciom wakacyjny wyjazd z dwiema ciociami wydaje się horrorem. Stanowczo domagają się od Jacka, by nie wyraził zgody.

Rodzina zastępcza: Siła przeczucia (318)

Alutka ma złowieszcze sny. Opowiadaniem o nich zadręcza Jędrulę, kóry zostaje zmuszony do sprowadzenia notariusza. Sporządza on w domu Kossoniów najdziwniejszy akt w swojej karierze.

Rodzina zastępcza (317)

Majka i Kuba zatrudniają opiekunkę do dziecka. W atrakcyjnej studentce zadurza się Filip. Jacek jest zaszokowany, że syn szczegółowo planuje wspólną przyszłość ze starszą dziewczyną.

Rodzina zastępcza (316)

Jędrula potrzebuje bohatera do nowego programu. Wybór pada na policjanta. Niestety, jego życie zawodowe okazuje się potwornie nudne. Zdesperowany Jędrula sięga zatem po środki nadzwyczajne.

Rodzina zastępcza (315)

Alutka jako przyszła matka coraz śmielej rozwija swoje koncepcje wychowawcze. Jędrula zaczyna dochodzić do wniosku, że cała odpowiedzialność za rozwój dziecka spadnie na niego.

Rodzina zastępcza: Plany adaptacyjne (314)

Jędrula zostaje zmuszony do zainwestowania własnych środków w produkcję filmową. Alutka poznaje stan konta i stwierdza, że grozi im bankructwo. Uważa, że jej mąż nie radzi sobie z kryzysem.

Rodzina zastępcza (313)

Lesio, mąż Jadzi, przybywa do Warszawy z dwójką osieroconych ośmioletnich bliźniaków. Dziećmi trzeba się zająć albo trafią do domu dziecka. Czasowo zostają ulokowane u Kwiatkowskich.

Rodzina zastępcza: Grom z jasnego nieba (312)

Alutka dochodzi do wniosku, że Jadzia chcę ją otruć, by zająć jej miejsce u boku Jędruli. Ojciec Wojtka i Dorotki, który przeszedł resocjalizację, chce z powrotem zająć się dziećmi...

Rodzina zastępcza plus: Gry interesów (311)

Majka i Kuba próbują odnaleźć się w roli rodziców. Do roli dziadka musi także się przyzwyczaić Jacek. Dzieciaki wpadają na pomysł jak nową sytuację wykorzystać materialnie...

Rodzina zastępcza: Stres przedporodowy (310)

Zbliża się termin porodu Majki. Ula uważa, że to wyzwanie o charakterze logistycznym. Planuje skomplikowaną operację, angażując do niej wiele osób...

Rodzina zastępcza: Damski boks (309)

Dochodzi do konfliktu między Ulą i Krysią. Obie upierają się gotować pod nieobecność Anki i niszczą wzajemnie swoje potrawy. Do sporu włącza się Jacek, co tylko pogarsza sytuację...

Rodzina zastępcza: Cień zdrady (308)

Ciotka Ula ma dowody małżeńskiej zdrady, jakiej dopuścił się Michał, mąż Elizy. Wraz z Krysią, matką Michała i z pomocą policjanta chce złapać niewiernego na gorącym uczynku.

Rodzina zastępcza: Szczęśliwi pacjenci (307)

Dorota i Wojtek trafiają pod opiekę Kuby, który ukrywa wynikajace z tego problemy. Policjant musi wygłosić prelekcję dotyczącą bezpieczeństwa dzieci, a boi się publicznych wystąpień.

Rodzina zastępcza (306)

Michał, mąż Elizy, w poczuciu odpowiedzialności za rodzinę postanawia znaleźć dodatkową pracę. Niestety, zabiera się do interesów. Owocuje to pojawieniem się w domu dziwnych przedmiotów.

Rodzina zastępcza plus (285)

Dalsze przygody rodziny Kwiatkowskich i ich sąsiadów. W domu Anki i Jacka pojawią się bliźniacy. Jacek i Jędrula stają wobec nowych wyzwań.

Rodzina zastępcza plus: Kaganek oświaty (279)

Policjant odkrywa, że podstawą oceny jego pracy nie są efekty, lecz raporty. Dla jego kariery ważne jest tylko to, czy umie dobrze pisać.

Rodzina zastępcza plus: Narzędzia walki (276)

Jędrula podpisuje intratny kontrakt na serial. Cieszą się z Alutką, ale ich radość nie trwa długo. Ich dom zaczynają bowiem szturmować setki aktorów, którzy marzą o roli w tej produkcji.

Rodzina zastępcza plus: Zjazd (274)

Jędrula otrzymuje zaproszenie na spotkanie z okazji 25. rocznicy matury. Nie zamierza jednak zabierać ze sobą żony, bo nie chce, by poznała jego dawną sympatię...

Rodzina zastępcza plus: Problemy medialne (273)

Alutka jest rozgoryczona faktem, że media interesują się autorem powieści 'Dwanaście'. Ma żal, że Jędrula nie znalazł dotąd sposobu wylansowania własnej żony. Obmyśla plan promowania siebie.

Rodzina zastępcza plus: Kryminal tango (272)

Posterunkowy prosi Alutkę, by załatwiła mu posadę konsultanta przy nowym serialu kryminalnym, produkowanym przez Jędrulę. Przekonując męża do tego pomysłu, Alutka wywołuje kryzys małżeński.

Rodzina zastępcza plus: Dobre intencje (271)

W tajemnicy przed uczulonym na sierść Jędrulą Alutka sprowadza do domu kota. Widząc kota Jędrula dochodzi do wniosku, że poza katarem, opuchlizną i łzawieniem oczu cierpi także na urojenia.

Rodzina zastępcza plus: To straszne dorastanie (270)

17-letnia córka Kwiatkowskich uważa, że jest już dorosła i ma prawo wracać późno do domu. Anka i Jacek zastanawiają się, czy przez rodzicielskie lęki nie ograniczają wolności dzieci.

Rodzina zastępcza plus: W spirali pozwów (269)

Dziadek podejrzewa, że cierpi na sklerozę. Wydaje się mu, że bliscy, chcąc oszczędzić mu trudnej prawdy, ukrywają przed nim ten fakt. Stara się znaleźć dowody na potwierdzenie swojej tezy.

Rodzina zastępcza plus: Trzecie oko (268)

Alutka, co musiało wcześniej czy później nastąpić, dzięki medytacji i specjalnemu masażowi otwiera w sobie tzw. trzecie oko, czyli osiąga zdolność przewidywania przyszłości...

Rodzina zastępcza plus: Męskie decyzje (267)

Jędrula oferuje Kubie epizodyczną rolę w serialu. Już po emisji pierwszego odcinka Kuba staje się popularny. Kilka nastolatek zakłada jego fanklub z siedzibą w kawiarence...

Rodzina zastępcza plus: Podagra (266)

Jacek popada w depresję. Wszystko go drażni. Rodzina stara się przetrwać zły humor pana domu. U Alutki i Jędruli szykują się wielkie zmiany - Jadzia postanawia odejść.

Rodzina zastępcza plus: Inwestorzy (265)

Jacek wraz z Kubą postanawiają wziąć kredyt na realizację ambitnych planów inwestycyjnych. Te plany niepokoją ich żony, które nie ufają w talent mężów do robienia interesów.

Rodzina zastępcza plus: Wszyscy są swoi (264)

Gdy posterunkowy przechadza się koło szkoły, ktoś zrzuca mu na głowę torebkę foliową z wodą. Następnego dnia sytuacja się powtarza. Ośmieszony posterunkowy próbuje ustalić, kto go atakuje.

Rodzina zastępcza plus: Bestie (263)

Jedno z nowych dzieci, Wojtek, zaczyna pojawiać się w domu z coraz większą liczbą obrażeń. Jacek próbuje w szkole wyjaśnić sprawę, ale tam nic nie wiedzą. Anka prosi o pomoc posterunkowego.

Rodzina zastępcza plus: Mistrzowski gambit (262)

Jędrula popada w tarapaty i Alutka jest zmuszona rozpocząć działalność zarobkową. Wpada na pomysł produkcji naturalnych kosmetyków. Postanawia jednak wzbogacić je zgodnie ze swoją fantazją.

Rodzina zastępcza plus: Ciężki los scenarzysty (261)

Jędrula namawia Kubę, by zaczął pisać scenariusz do jego serialu 'Z - jak zazdrość'. Kuba musi wiedzieć, co działo się w serialu do tej pory, jednak zawsze przy niej zasypia...

Rodzina zastępcza plus: Walec historii (255)

W domu Alutki i Jędruli zjawia się Lesio, który oznajmia, że jego żona Jadzia jest na liście tajnych agentów. Choć jest to z pewnością pomyłka, z niecierpliwością czekają na odpowiedź IPN-u.

Rodzina zastępcza plus: Wczasy wewnętrzne (223)

Posterunkowy musi wykorzystać zaległy urlop. Z braku pieniędzy postanawia, że spędzi ten urlop na biwaku... w ogródku Kwiatkowskich. Jego plany utrudnia fakt, że jest akurat listopad...

Rodzina zastępcza plus: Nocna zmiana (222)

Majka pisze reportaż o mobbingu. Organizacja ekologiczna oskarża Jędrulę, że kręcenie jego serialu zakłóciło wylęg rzadkich gatunków ptaków. Alutka wprowadza w domu reżim ekologiczny.

Rodzina zastępcza plus: Dylematy władzy (221)

Majka nieoczekiwanie zostaje szefową działu w swojej gazecie. Zosia ma kłopoty - nie radzi sobie z chemią. Postanawia przenieść się do technikum fryzjerskiego. Plany te martwią opiekunów.

Rodzina zastępcza plus: Depresja w sieci (192)

Policjant wpada na genialny pomysł stworzenia obywatelskiej sieci obserwatorów, którzy mają śledzić, co dzieje się na ulicach. Jacek jest w depresji, Alutka chce pomóc sąsiadowi.

Rodzina zastępcza plus: Fikcja literacka (191)

Alutka postanawia założyć sobie internetowego bloga. Wkrótce wszyscy wiedzą o życiu intymnym Jędruli, jego chorobach i skłonnościach do zdrad.

Rodzina zastępcza plus: Dieta cud (190)

Alutka uważa, że młode pokolenie jest chore emocjonalnie. Jędrula temu zaprzecza i mówi, że właśnie widział Elizę, która całowała się z chłopakiem. Alutka pędzi z tą wiadomością do Jacka.

Rodzina zastępcza plus: IQ (189)

Jacek jedzie w delegację. Prosi Jadzię o dopilnowanie dzieci. Urażona Ula konkuruje z Jadzią. W rezultacie dzieci muszą jeść dwa obiady dziennie. Mają tego dość. W jedzeniu pomaga Policjant.

Rodzina zastępcza plus: Włamanie (188)

Pod nieobecność Jędruli i Alutki dom został okradziony z mebli. W jednym z foteli Jędrula ukrył pieniądze. Policjant podejrzewa, że złodziejem jest sam poszkodowany. Z Paryża wraca Alutka...

Rodzina zastępcza plus: Nocna straż (187)

Na Zośkę, Romka i Elizę okradli dresiarze. Jacek chce rozprawić się z łobuzami - z Jędrulą i Kubą wyrusza na nocny obchód. Pani Alutka zaczyna pisać scenariusz filmu sensacyjnego.

Rodzina zastępcza plus: Misje ratunkowe (186)

Alutka zamierza wyrzucić męża z domu. Na bankiecie Jędrula tańczył z młodą aktorką. Oliwy do ognia dolewa Ulka. Policjant ma urlop; wraz z dziadkiem wybiera się na ryby i grzyby.

Rodzina zastępcza plus: Po drugiej stronie lustra (185)

Pełnia księżyca. Jędrula ma sen, w którym posterunkowy żąda łapówki. W snach Jadzi policjant składa jej niedwuznaczne propozycje. Jadzia unika więc go na jawie, podobnie Jędrula.

Rodzina zastępcza plus (159)

Dalsze przygody rodziny Kwiatkowskich i ich sąsiadów. W domu Anki i Jacka pojawią się bliźniacy. Jacek i Jędrula stają wobec nowych wyzwań.

Rodzina zastępcza plus: Damski boks (105)

Dochodzi do konfliktu między Ulą i Krysią. Obie upierają się gotować pod nieobecność Anki i niszczą wzajemnie swoje potrawy. Do sporu włącza się Jacek, co tylko pogarsza sytuację...

Rodzina zastępcza: Urodzaj na bliźniaki (14)

Lesio, mąż Jadzi, przybywa do Warszawy z dwójką osieroconych ośmioletnich bliźniaków. Dziećmi trzeba się zająć albo trafią do domu dziecka. Czasowo zostają ulokowane u Kwiatkowskich.

Rodzina zastępcza: Grom z jasnego nieba (13)

Alutka dochodzi do wniosku, że Jadzia chcę ją otruć, by zająć jej miejsce u boku Jędruli. Ojciec Wojtka i Dorotki, który przeszedł resocjalizację, chce z powrotem zająć się dziećmi...

Rodzina zastępcza: Gry interesów (12)

Majka i Kuba próbują odnaleźć się w roli rodziców. Do roli dziadka musi także się przyzwyczaić Jacek. Dzieciaki wpadają na pomysł jak nową sytuację wykorzystać materialnie...

Rodzina zastępcza: Ryzyko medytacji (11)

Jędrula potrzebuje bohatera do nowego programu. Wybór pada na policjanta. Niestety, jego życie zawodowe okazuje się potwornie nudne. Zdesperowany Jędrula sięga zatem po środki nadzwyczajne.

Rodzina zastępcza: Ojcowskie praktyki (10)

Alutka jako przyszła matka coraz śmielej rozwija swoje koncepcje wychowawcze. Jędrula zaczyna dochodzić do wniosku, że cała odpowiedzialność za rozwój dziecka spadnie na niego.

Rodzina zastępcza: Plany adaptacyjne (9)

Jędrula zostaje zmuszony do zainwestowania własnych środków w produkcję filmową. Alutka poznaje stan konta i stwierdza, że grozi im bankructwo. Uważa, że jej mąż nie radzi sobie z kryzysem.

Rodzina zastępcza: Urodzaj na bliźniaki (8)

Lesio, mąż Jadzi, przybywa do Warszawy z dwójką osieroconych ośmioletnich bliźniaków. Dziećmi trzeba się zająć albo trafią do domu dziecka. Czasowo zostają ulokowane u Kwiatkowskich.

Rodzina zastępcza: Światy równoległe (7)

Dalsze przygody rodziny Kwiatkowskich i ich sąsiadów. W domu Anki i Jacka pojawią się bliźniacy. Jacek i Jędrula stają wobec nowych wyzwań.

Rodzina zastępcza: Gry interesów (6)

Majka i Kuba próbują odnaleźć się w roli rodziców. Do roli dziadka musi także się przyzwyczaić Jacek. Dzieciaki wpadają na pomysł jak nową sytuację wykorzystać materialnie...

Rodzina zastępcza: Dramat gotycki (5)

Alutka stwierdza, że Jędrula nie cierpi dzieci i w związku z tym kompletnie nie nadaje się na ojca. Konflikt między bliźniakami staje się szansą Jędruli...

Rodzina zastępcza: Serce matki (4)

Bliźniaki ukrywają informację o wywiadówce, ale Jacek w końcu dowiaduje się o zebraniu. Okazuje się, że jeden z chłopców ma problemy z matematyką, drugi z wuefem. Jacek postanawia im pomóc.

Rodzina zastępcza: Zródła sympatii (3)

Dalsze przygody rodziny Kwiatkowskich i ich sąsiadów. W domu Anki i Jacka pojawią się bliźniacy. Jacek i Jędrula stają wobec nowych wyzwań.

Rodzina zastępcza: Strategia emerytalna (2)

Ula z Krysią wpadają na pomysł zabrania na wczasy bliźniaków. Dzieciom wakacyjny wyjazd z dwiema ciociami wydaje się horrorem. Stanowczo domagają się od Jacka, by nie wyraził zgody.

Rodzina zastępcza: Siła przeczucia (1)

Alutka ma złowieszcze sny. Opowiadaniem o nich zadręcza Jędrulę, kóry zostaje zmuszony do sprowadzenia notariusza. Sporządza on w domu Kossoniów najdziwniejszy akt w swojej karierze.

Rodzina zastępcza: Misje ratunkowe

Dalsze przygody rodziny Kwiatkowskich i ich sąsiadów. W domu Anki i Jacka pojawią się bliźniacy. Jacek i Jędrula stają wobec nowych wyzwań.

Ładuję...