Rodzina zastępcza | odc. 325: Lęki pierwotne

serial komediowy Polska 2009  b.o.
zdjęcie

W skrócie

Włodek jedzie służbowo do Paryża i zabiera ze sobą Krystynę. Obawia się, że w stolicy mody czeka go finansowa ruina. Jacek zajmuje się bliźniakami i musi ustalić, którego z nich boli ząb.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze przygody rodziny Kwiatkowskich i ich sympatycznych sąsiadów. W domu Anki i Jacka pojawią się bliźniacy, co spowoduje, że sprawy zaczną się toczyć w sposób nieprzewidywalny. Jacek i Jędrula staną wobec nowych wyzwań, przerastających znacznie ich siły fizyczne a zwłaszcza psychiczne. Również życie innych postaci wstrząsane będzie nieoczekiwanymi wydarzeniami - służba policjanta z pewnych powodów zacznie przypominać amerykański film akcji, Kuba i Majka poznają blaski i cienie rodzicielstwa, a Jadzia proklamuje strajk generalny.

W tym odcinku

Włodek jedzie służbowo do Paryża i zabiera ze sobą Krystynę. Obawia się jednak, że wyprawa z kobietą do stolicy mody może dla niego oznaczać nieodwołalną finansową ruinę. Tymczasem Jacek zajmuje się bliźniakami i musi ustalić, którego z nich boli ząb. Niej jest to takie proste, gdyż obaj utrzymują, że boli ich obu...

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...