Dom nad rozlewiskiem

serial obyczajowy Polska
zdjęcie

Emisje w TV

Program archiwalny.

Za kanwę scenariusza serialu posłużyła bestsellerowa książka Małgorzaty Kalicińskiej. To ciepła, pełna optymizmu i życiowych mądrości opowieść o ciernistej drodze jaką trzeba przebyć, by odnaleźć swoje miejsce na ziemi, poznać sens istnienia i zasmakować miłości. Pięknie sfilmowana historia rozgrywa się w mazurskich plenerach. Bohaterka filmu, 40-letnia Małgosia, nieoczekiwanie znajduje się na zakręcie drogi życiowej. Zmęczona Warszawą i sfrustrowana po utracie pracy decyduje się na wyjazd na mazurską wieś. Mieszka tam jej matka Barbara (Małgorzata Braunek), z którą przed wieloma laty straciła kontakt, i której właściwie nie zna. W pełnym uroku domu rodzicielki kobieta rozpoczyna wszystko od nowa.

Występują

Ostatnie odcinki

Dom nad rozlewiskiem (13-ost.)

Szczęśliwa Elwira wypytuje Gosię o jej związek z Januszem. Paula i Marysia po powrocie z Francji zjawiają się na Mazurach. Marysia mówi matce, że ojcu chyba nie układa się z kochanką.

Dom nad rozlewiskiem (12/13)

Ada, zła na Konrada, wraca do swojego mieszkania. Elwira przysyła Gosi, Basi i Kaśce zaproszenia na swój ślub z Andrzejem. Małgosia flirtuje ze Sławkiem, ale myśli o Januszu...

Dom nad rozlewiskiem (11/13)

Janusz wciąż przebywa w klinice uzależnień. Tomasz, w tajemnicy przed Basią, kupuje leśniczówkę. Z braku pieniędzy trzeba przerwać budowę pensjonatu. Konrad postanawia pomóc byłej żonie.

Ładuję...