Program TV na piątek 05.04.2024
POPULARNE STACJE
Ojciec Mateusz 27: Nadzieja umiera ostatnia (352)
10:45 - 11:35
Okrasa łamie przepisy: Inne baby wielkanocne
11:35 - 12:10
Agrobiznes
12:10 - 12:30
Pytanie na śniadanie
7:55 - 11:15
Operacja zdrowie (5)
11:15 - 11:50
Barwy szczęścia (2975)
11:50 - 12:30
Dzień Dobry TVN
7:45 - 11:30
OGÓLNOTEMATYCZNE
Telezakupy
12:20 - 13:05
Trudne sprawy: Jestem dorosła (961)
11:00 - 12:00
Policjantki i Policjanci (300)
12:00 - 13:00
Zbuntowany anioł (180)
11:00 - 12:00
Miasteczka. Nie ufaj nikomu (22)
12:00 - 13:00
Detektywi (77)
11:00 - 12:00
W-11 - Wydział Śledczy: Plan zbrodni (612)
12:00 - 12:45
Być albo nie być
10:10 - 12:00
Słowobranie
12:00 - 12:40
Gość poranka
12:00 - 12:25
Muzyczne NAJ: Edyta Geppert
12:25 - 12:50
Wymazane z historii (7)
10:35 - 11:30
Nowy aranż 3: Salon z japońskimi akcentami (8)
11:30 - 11:50
Premiera: WP News 11:50 (804)
11:50 - 12:00
O mały włos: 101 wypadków
12:00 - 12:55
FILMOWE
Dopóki mnie pamiętasz
10:40 - 12:20
Maski
12:20 - 12:45
MacGyver 4 (11)
10:50 - 11:45
MacGyver 4 (12)
11:45 - 12:40
Szansa na zwycięstwo
10:30 - 12:05
Aktualności filmowe+
12:05 - 12:35
Tenis: Turniej WTA
9:00 - 12:00
Polska z góry 3: Pobrzeże Koszalińskie (5)
12:00 - 12:30
Corgi, psiak królowej
12:20 - 13:45
Aktualności filmowe+
11:05 - 11:35
Sen o okapi
11:35 - 13:25
Patagonia. Życie na krańcu świata (3)
10:40 - 11:20
Patagonia. Życie na krańcu świata (4)
11:20 - 12:00
Hollywood Buzz
12:00 - 12:55
Powiew luksusu
10:25 - 12:20
Żandarm na emeryturze
12:20 - 14:15
Agenci NCIS 12: Kontrola (11)
10:20 - 11:15
Agenci NCIS 12: Wróg wewnętrzny (12)
11:15 - 12:10
Detektyw Murdoch 13: Zły szeląg (2)
12:10 - 13:00
Pan Peabody i Sherman
10:55 - 12:30
Królowa wojownik
9:00 - 11:15
Pępek świata 6: The Waiting Game (17)
11:15 - 11:35
Pępek świata 6: Operation Infiltration (18)
11:35 - 12:00
Silverstar
12:00 - 13:25
Łatwa dziewczyna
10:25 - 11:55
Batman i Superman: Bitwa supersynów
11:55 - 13:15
Szatan z siódmej klasy
10:05 - 12:35
Poirot: Pora przypływu
10:50 - 12:55
Świat według Kiepskich: Kosmiczna landrynka (36)
11:00 - 11:30
Świat według Kiepskich: Testament (235)
11:30 - 12:10
Świat według Kiepskich: Kiepski magnes (114)
12:10 - 12:40
Znachor
9:25 - 12:00
Katastrofy w przestworzach: Katastrofa na O'Hare (92)
12:00 - 13:00
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 6 (24)
10:45 - 11:35
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 6 (24)
11:35 - 12:30
SPORTOWE
Koszykówka mężczyzn: NBA
9:00 - 11:30
Ligue1 Review
11:30 - 12:30
Piłka nożna: Liga hiszpańska
9:45 - 12:00
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
12:00 - 14:10
Snooker: Turniej Players Championship
11:00 - 12:30
Kolarstwo: Wyścig dookoła Kraju Basków
10:30 - 12:00
Cycling Show
12:00 - 12:30
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
11:00 - 13:00
Boks
11:00 - 13:00
Piłka nożna z archiwum
11:00 - 13:00
Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw Europy
8:55 - 11:10
Piłkarskie EURO - Decydujące Momenty
11:10 - 12:15
Boks: Night of Violence w Legnicy
12:15 - 14:35
WYBIERZ STACJE...
Możesz wybrać stacje które będą się tu pokazywać