Program TV na wtorek 26.03.2024
POPULARNE STACJE
Czas patriotów
0:35 - 2:40
Sierpień w hrabstwie Osage
0:00 - 2:10
Łzy słońca
22:55 - 1:40
Braven
1:40 - 3:35
OGÓLNOTEMATYCZNE
Na posterunku
23:50 - 1:55
American Pie: Bractwo Beta
23:05 - 0:55
STOP Drogówka
0:55 - 1:55
Śmierć na 1000 sposobów (5)
1:55 - 2:25
Nienawistna ósemka
23:50 - 3:15
Czas na show. Drag me out (3/6)
23:50 - 0:50
Praktykant
0:50 - 3:20
Scena muzyczna: MIST
23:45 - 0:50
Córka D'Artagnana
0:50 - 3:10
Hala odlotów
0:30 - 1:30
Program informacyjny 19.30
1:30 - 2:00
Kabaret na żądanie (9)
1:05 - 2:00
FILMOWE
Peter von Kant
0:30 - 2:15
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 (13)
23:55 - 0:55
Walker: Strażnik Teksasu (11)
0:55 - 1:50
Walker: Strażnik Teksasu (12)
1:50 - 2:50
Premiera: Gianni Versace. Geniusz nieśmiertelny
23:30 - 1:00
Powodzenia, Leo Grande!
1:00 - 2:35
365 obiadów Mariety Mareckiej 3 (1)
1:15 - 1:55
365 obiadów Mariety Mareckiej 3 (2)
1:55 - 2:20
Pamiętnik przelotnego romansu
23:15 - 0:55
Kobieta na dachu
0:55 - 2:30
Powodzenia, Leo Grande!
0:00 - 1:35
Chłopi
1:35 - 3:30
Django: Nagadoches (3)
0:35 - 1:30
Django: Fountainhead (4)
1:30 - 2:25
Długi, wrześniowy weekend
23:05 - 1:15
Dziewczyna mojego kumpla
1:15 - 3:15
Detektyw Murdoch 14: Paskudne metody (2)
0:35 - 1:25
Detektyw Murdoch 14: M jak Murdoch (3)
1:25 - 2:05
Arystoteles i Dante odkrywają sekrety wszechświata
23:25 - 1:05
Wenus
1:05 - 2:45
Człowiek widmo
23:25 - 1:20
Goście
1:20 - 2:55
Tajemnica Brokeback Mountain
22:35 - 0:50
Reżim: Midnight Feast (4)
0:50 - 1:50
Pohamuj entuzjazm 12: The Dream Scheme (7)
1:50 - 2:25
Daję nam rok
0:30 - 2:25
Siła rażenia
23:15 - 1:15
Gliniarze: Seria (109)
1:15 - 2:10
Jesteś Bogiem
0:35 - 3:05
Ghost in the Shell
23:40 - 1:30
33
1:30 - 3:20
SPORTOWE
Tenis: Turniej WTA w Miami
0:00 - 2:00
Wysoki Pressing
23:20 - 1:00
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
1:00 - 3:10
Kolarstwo: Wyścig dookoła Katalonii
0:00 - 0:45
Kolarstwo: Wyścig dookoła Katalonii
0:45 - 1:30
Motocross: Mistrzostwa Świata w Arroyomolinos
0:30 - 1:00
Motocross: Mistrzostwa Świata w Arroyomolinos
1:00 - 1:30
Kolarstwo: Wyścig Gandawa-Wevelgem
1:30 - 3:00
Tenis: Turniej ATP w Miami
23:00 - 1:00
Tenis: Turniej ATP w Miami
1:00 - 2:00
Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw Europy
0:00 - 1:00
Boks: Gala w Shawnee
23:50 - 2:10
WYBIERZ STACJE...
Możesz wybrać stacje które będą się tu pokazywać